کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز پسر جوانی را که دامادشان را در پی اختلافات خانوادگی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده بود، دستگیر کردند.

  در ساعت ۲۲ بیست و نهم اسفندماه سال گذشته ماموران کلانتری ۱۳ تبریز در پی درخواست مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مرگ مشکوک مردی حدود ۳۰ ساله راهی بیمارستان عالی نسب شدند.

با حضور ماموران کلانتری در بیمارستان، آنان با پیکر بی جان مردی به نام (نیما) مواجه شدند که بر اثر واردشدن جسم برنده همچون چاقو، جان خود را از دست داده بود که با تایید خبر دریافتی، موضوع مرگ مشکوک این فرد به قاضی کشیک قتل و پزشکان سازمان پزشکی قانونی اطلاع داده شد تا تحقیقات، پرده از راز این جنایت بردارد.
بررسی های اولیه نشان داد که این مرد توسط همسرش (نیلوفر) به بیمارستان منتقل شده و بر اساس اظهارات پرستاران، این زن پس از اعلام خبر مرگ همسرش، رفتارهای مشکوکی از خود بروز داده است.

با توجه به این اظهارات و همچنین با وجود اینکه « نیلوفر» تنها فردی بود که پیکر بی جان همسرش را به بیمارستان منتقل کرده، اظهارات وی مورد بررسی کارآگاهان قرار گرفت که این زن در سخنان خود عنوان کرد که همسرش در حین نزاع و درگیری، توسط فردی ناشناس مجروح شده است. با ثبت اظهارات « نیلوفر» کارآگاهان به بررسی صحنه قتل و ثبت اظهارات شهود پرداخته اند که در این میان به اظهارات مادر « نیلوفر» مشکوک شده و تحقیقات خود را برای واکاوی زوایای این جنایت مبهم، متمرکز کردند که سرانجام این فرد در دام تناقض گویی های خود اسیر شد و در اظهارات خود، پسر ۱۹ ساله اش را عامل اصلی این جنایت معرفی کرد.


وی در اظهارات خود عنوان کرد که دختر و دامادش از مدت ها پیش با یکدیگر اختلاف داشتند و در شب حادثه این اختلافات منجر به درگیری لفظی و پس از آن دعوای فیزیکی شد که در حین این درگیری، پسرش ضربات چاقو را بر پیکر « نیما» وارد کرد که بلافاصله مقتول به بیمارستان اعزام شد، اما به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.


با ثبت این اظهارات، کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز دستگیری این جوان ۱۹ ساله را در دستور کار خود قرار داده و او را در منزل پدرزنش در اقدامی دستگیر کرده و وی در اعترافات خود، ضمن قبول بزه انتسابی، عنوان کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی و با ضربات چاقو، داماد جوانشان را به قتل رسانده است.
با ثبت اظهارات این فرد، پرونده به همراه متهم به قتل در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات