رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: صبح امروز به دنبال سکته قلبی یک راننده اتوبوس واحد در حین رانندگی در محدوده خیابان خرم یک عابر پیاده کشته و دو تن مصدوم شدند.

سرهنگ حسین غلامی اظهارکرد: با توجه به اعلام کارشناس راهنمایی رانندگی، راننده اتوبوس شرکت واحد در حین رانندگی سکته قلبی کرده و کنترل وسیله نقلیه را از دست می دهد که به دنبال آن با سه عابر پیاده برخورد می کند.

وی با بیان اینکه یک عابر پیاده در صحنه جان خود را از دست می دهد و دو عابر دیگر به بیمارستان منتقل شده اند، ادامه داد: به دنبال این حادثه اتوبوس شرکت واحد به چند دستگاه اتومبیل نیز برخورد کرد.

رییس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اینکه هیچ یک از مسافران اتوبوس صدمه ندیده اند، افزود: وضعیت ترافیکی این منطقه در حال بررسی است.

همچنین، عابدی، مسئول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان به ایسنا گفت: اتوبوس واحد شهری در محدوده خیابان خرم پس از خارج شدن از کنترل به دو عابر پیاده برخورد کرد که یکی از این عابران جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: اتوبوس واحد پس از برخورد به عابران پیاده به چند خودرو سواری نیز برخورد کرد که موجب مجروح شدن راننده اتوبوس و چهار سرنشین خودروهای سواری شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات