سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود یک دستگاه تریلر ۱۸ چرخ به یک جایگاه سوخت گاز طبیعی در غرب پایتخت خبرداد.

  سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع این حادثه در ساعت ۱۸: ۰۴ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه های ۲۰ و ۴۵ را به محل حادثه واقع در کیلومتر ۹ مسیر غرب به شرق جاده مخصوص اعزام کرد.

وی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک تریلر ۱۸ چرخ هنگام تردد در جاده با یک سواری پژو برخورد کرده و پس از انحراف از مسیر اولیه وارد یک جایگاه سوخت گاز طبیعی (سی ان جی) شده و با تخریب دیوار و برخورد با دو خودروی سواری که در حال سوخت گیری بودند، متوقف شد.

ملکی با بیان اینکه خوشبختانه این تریلر پیش از رسیدن به پمپ های گاز متوقف شد، اظهارکرد: آتش نشانان پس از قطع جریان گاز اقدام به ایمن سازی محل کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در این حادثه هیچ انفجار و آتش سوزی رخ نداد به ایسنا گفت: تنها راننده سواری پژو که زنی جوان بود، دچار مصدومیت شد.

وی با اشاره به تحت بررسی بودن علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور ادامه داد: آتش نشانان در ساعت ۱۹ به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات