احمدی مقدم:

فرمانده نیروی انتظامی خردادماه را یکی از امن ترین ماه ها در ۲۰ ماه گذشته خواند و گفت: پیروزی تیم ملی هدیه دیگری از خداوند به مردم ما در خرداد بود.

سردار اسماعیل احمدی مقدم با بیان اینکه خردادماه امسال یکی از امن ترین ماه ها در ۲۰ ماه گذشته بود، تصریح کرد: در خردادماه امسال نیز در همه شاخص ها وضعیت مطلوب تری داشتیم و با کاهش جرائم مختلف و حتی کاهش سوانح و تصادفات روبرو بودیم و این در حالی است که صدها میتینگ انتخاباتی با حضور ده ها هزار نفر در سراسر کشور برگزار شد و با یکی از گسترده ترین انتخابات تاریخ کشور روبرو بودیم اما خوشبختانه هیچ حادثه ای در عرصه انتخابات بوجود نیامد.

فرمانده ناجا به توفیقات نظام و مردم در انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت: توفیقات نظام در خلق حماسه سیاسی و خلع سلاح دشمنان مهمترین برکت و دستاورد بزرگ این انتخابات بود.

احمدی مقدم به انتخاب هوشمندانه مقام معظم رهبری در شعار امسال اشاره کرد و افزود: رهبری معظم انقلاب در شرایطی که دشمنان نظام بیشترین فشارهای سیاسی و اقتصادی را به نظام و مردم وارد کرده بودند؛ این شعار را مطرح فرمودند و این درحالی بود که دشمن همه تلاش خود را به کار بست که مشارکت مردم در انتخابات را کم کند و با اختلاف افکنی در بین جناح های سیاسی، شکاف بین اجزای حاکمیت را عمیق تر کند اما خلق این حماسه سیاسی، تمام ترفندهای دشمن را نقش بر آب کرد.

وی به برگزاری انتخابات آزاد در ایران اشاره کرد و گفت: حضور پرشور همه گروه ها و جناح های سیاسی و وجود نامزدهایی از سلایق مختلف سیاسی در بین کاندیداها و همچنین اشتیاق و شور مردم در انتخابات حکایت از آزادی و سلامت در انتخابات ایران دارد و مردم با حضور حماسی، همه دشمنان نظام را خلع سلاح کردند.

فرماندهی ناجا با بیان اینکه نظرسنجی ها نشان می دهد که ۹۰ درصد مردم در انتخابات اخیر مناظره ها را به طور جدی دنبال کردند، تصریح کرد: این مهم نشان می دهد که مردم تا چه حد به سرنوشت خود حساس هستند و پای نظام خود ایستاده اند و از این رو است که شاهد مشارکت ۷۳ درصدی مردم در انتخابات اخیر یا مشارکت ۸۳ درصدی آنها در انتخابات گذشته بودیم و این درحالی است که در کشورهای اروپایی که مدعی دموکراسی و آزادی هستند حداکثر مشارکت مردم در انتخابات ۴۰ تا ۵۰ درصد است؛ چرا که مردم در آن کشورها در حاشیه اند و رقابت بین احزاب است ومی دانند که با آمدن این یا آن چیزی عوض نمی شود.

احمدی مقدم با بیان اینکه معیارهای دوگانه غرب امروز برای همه روشن شده است گفت: همین دوگانگی است که باعث شده غربی ها از یک سو به تروریست سلاح دهند و از کشورهایی حمایت کنند که حتی تجربه برگزاری یک انتخابات را هم در تاریخ خود ندارند و از سوی دیگر ما را متهم کنند که در کشورمان مردم سالاری نیست و مردم در انتخاب محدود هستند البته دیگر برای مردم ما و جهانیان این دوگانگی در معیارها، روشن شده است.

وی به دستاوردهای نظام در انتخابات اخیر اشاره کرد و یادآورشد: در انتخابات اخیر، مخالفان و منتقدان داخلی و خارجی نظام بر سلامت و آزادی در انتخابات ایران صحه گذاشتند و حتی مسئولان آمریکایی به این اعتراف تلخ تن دادند و گفتند که به انتخاب مردم ایران احترام می گذاریم.

احمدی مقدم ادامه داد: پیروز حقیقی انتخابات اخیر مردم و رهبری نظام و شکست خوردگان اصلی نیز دشمنان ملت و نظام هستند.

فرمانده ناجا به تفاوت های این انتخابات با سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: پراکندگی آراء در این انتخابات برخلاف سال ۸۸ که بین رأی مردم شمال شهر و جنوب شهر و آراء روستائیان و شهرنشین ها زیاد نبود و رنگ و بو و پراکندگی آراء تقریبأ در سراسر کشور یک شکل بود.

وی ادامه داد: علاوه بر این کاندیداها چه رد صلاحیت شدگان و چه تأیید صلاحیت شده ها به قانون احترام گذاشتند و بعد از انتخابات نیز تبریک سایر کاندیداها به منتخب مردم، آخرین خواب دشمن را آشفته کرد.

فرمانده ناجا به مناظره ها اشاره کرد و افزود: بحث امنیت تنها چیزی بود که هیچکدام از نامزدها به آن نپرداختند چرا که امروز ما در بالاترین سطح از امنیت هستیم و این درحالی است که امنیت در کشورهایی نظیر آمریکا، روسیه، انگلیس و… یکی از دغدغه ها و مهمترین مسائلی است که کاندیداها روی آن مانور می زنند.

احمدی مقدم ادامه داد: از نظر آسیب های اجتماعی مشکلاتی در سطح جامعه وجود دارد که باید با کار فرهنگی آنها را مرتفع کنیم.

وی با بیان اینکه امسال یکی از امن ترین سال های کشور در ۲۰ سال گذشته بود، تصریح کرد: در خردادماه امسال نیز در همه شاخص ها وضعیت مطلوب تری داشتیم و با کاهش جرائم مختلف و حتی کاهش سوانح و تصادفات روبرو بودیم و این در حالی است که صدها میتینگ انتخاباتی با حضور ده ها هزار نفری مردم در سراسر کشور برگزار شد و با یکی از گسترده ترین انتخابات تاریخ کشورمان روبرو بودیم اما خوشبختانه هیچ حادثه ای در عرصه انتخابات بوجود نیامد.

وی همچنین استان سمنان را یکی از امن ترین استان های کشور عنوان کرد و افزود: استان سمنان در ارزیابی ما از نظر شاخص های ۳.۵ نمره رشده داشته که ارتقاء قابل توجهی است.

فرمانده ناجا همچنین به پیروزی تاریخی تیم ملی فوتبال ایران و صعود به جام جهانی اشاره کرد و اظهار کرد: پیروزی تیم ملی هدیه دیگری از خداوند به مردم ما در خرداد بود تا قلب این ملت را شاد کند.

وی همچنین به کری خوانی های مربی کره اشاره کرد و تصریح کرد: مربی کره که حرف های نادرستی در مورد ایران گفته بود در این بازی بدترین سیلی را خورد و خداوند با این صعود، دل مردم را شاد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات