معاون عملیات پلیس راه محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیرماه به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.

سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه کشور اعلام کرد: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۱۷ تیرماه تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۱۸ تیرماه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی همچنین گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روزهای دوشنبه و سه شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ امروز و فردا از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد منطقه دزبن به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ اسفندیاری در ادامه گفت: در جاده هراز، تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ممنوع است و تردد تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.

وی افزود: در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه و از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راه در ادامه گفت: تردد تمام تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۰ روزهای دوشنبه و سه شنبه از محورهای زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.

سلبی همچنین افزود: تردد تمام تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۳ روزهای دوشنبه و سه شنبه از جاده قدیم رشت قزوین و بالعکس ممنوع است و ضمناً تردد این قبیل وسایل نقلیه در آزادراه قزوین رشت نیز کماکان ممنوع خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات