جانشین فرماندهی انتظامی درباره دلایل جلوگیری از ورود بانوان به ورزشگاه گفت: تا وقتی زیرساخت های مناسب و لازم برای ورود و حضور بانوان در ورزشگاه ها ایجاد نشود خانم ها نمی توانند به ورزشگاه ها وارد شوند.

  سردار احمد رضا رادان بعد از ظهر امروز در حاشیه آئین تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی استان همدان در پاسخ به سؤال خبرنگاری در خصوص ممانعت نیروی انتظامی استان همدان از ورود بانوان به ورزشگاه برای تماشای مسابقه فوتسال بین تیم خبرنگاران همدان و کوچولوهای ایران اظهار داشت: تا وقتی که زیرساخت های مناسب و لازم برای ورود و حضور بانوان در ورزشگاه ها ایجاد نشود خانم ها نمی توانند به ورزشگاه ها وارد شوند.

وی ادامه داد: دلیل ممانعت از ورود بانوان به ورزشگاه ها هنگام بازی آقایان برای حفظ کرامت و ارزش بانوان است و خانم ها در زمانی که سالن مختص آنها باشد، اجازه ورود دارند.

جانشین فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: ارزش و کرامت بانوان بیش از این است که در ورزشگاه ها با آن معامله شود.

همچنین در ادامه این مراسم علیرضا خزایی معاون امور اجتماعی ناجای استان در توضیح به خبرنگاران در خصوص ممانعت نیروی انتظامی از ورود بانوان به ورزشگاه برای تماشای مسابقه فوتسال بین تیم خبرنگاران همدان و کوچولوهای ایران گفت: همه در راستای افزایش امنیت عمومی تلاش می کنیم.

وی ادامه داد: سردار معصوم بیگی به حوزه رسانه ها احترام بسیار زیادی می گذاشتند و اگر وی به خبرنگاران علاقمند نبود در آخرین روزهای کاری خود در استان نشست خبری و تقدیر را برگزار نمی کرد.

معاون امور اجتماعی ناجای استان ابراز داشت: یک سری از شأن و ارزش خواهران در برخی از استان ها مورد هجمه قرار می گیرد و این در حالی استان همدان از جنس مثبت در کشور سرآمد است.

وی خاطرنشان کرد: شأن مردم، رسانه ها و افراد تأثیر گذار در همدان اجازه نمی دهد که ارزش ها زیر پا گذاشته شود و هر جا نارسایی بوده با قلم خبرنگاران بهبود یافته است.

خزایی افزود: قدمت، تاریخ و شأن استان همدان خیلی بیشتر از این ها است که ناچار طبق دستورالعمل های ابلاغی ناجا محدودیتی برای ورود خانم ها به ورزشگاه داشتیم.

وی با بیان اینکه ادعایی در خصوص صحت و درستی همه بخشنامه ها نداریم، گفت: در جلسه جمع بندی تأمین امنیت برگزاری مسابقه فوتسال اجماع نظری برای حضور خانواده ها بوده و البته نماینده ما تأیید نکرده و در تبلیغات محیطی حضور خانواده ها قید شده اما در دعوت نامه چنین موضوعی وجود ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات