فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری بیش از ۵۰۰ نفر از کارتن خواب های محله مولوی طی عملیات شب گذشته مأموران انتظامی خبر داد.

سردار حسین ساجدی نیا با بیان اینکه در این عملیات که شب گذشته در کوچه های محله مولوی اجرا شد علاوه بر دستگیری ۵۰۰ نفر از کارتن خواب ها تعداد ۵۰ نفر از خرده فروشان مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه دستگیرشدگان جهت انتقال به کمپ های نگهداری و ترک اعتیاد اعزام شده اند از تعداد کم کمپ های ترک اعتیاد دولتی گلایه کرد و افزود: متأسفانه تعداد کمپ های دولتی متناسب با تعداد دستگیرشدگان نیست و مسئولین در این زمینه باید همکاری های لازم را انجام دهند.

سردار ساجدی نیا در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد تعداد افرادی که از کمپ های ترک اعتیاد و نگهداری به جامعه برمی گردند تأکید کرد: تعدادی از این افراد به دلیل نبود ظرفیت در کمپ های ترک اعتیاد به جامعه برمی گردند اما من آمار دقیقی از آن ندارم و مسئولین مربوطه باید پاسخگوی آن باشند.

رئیس پلیس تهران بزرگ در ادامه با اشاره به پاکسازی فضاهای سبز و تفرجگاه های شهر تهران از معتادان و خرده فروشان مواد مخدر از مردم درخواست کرد با توجه به پاکسازی این مناطق حضوری پررنگ در این مکان ها به عمل آورند چرا که حضور مردم سبب می شود تا این معتادان و موادفروشان دیگر به مکان های عمومی بازنگردند.

وی تأکید کرد: عملیات جمع آوری معتادان کارتن خواب و خرده فروشان مواد مخدر همچنان در تهران ادامه خواهد داشت و ان شاء الله به زودی شهر از وجود معتادان و خرده فروشان مواد مخدر پاکسازی خواهد شد.

سردار ساجدی نیا همچنین از اجرای این طرح به صورت ویژه در غرب و شمال تهران خبر داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات