غلامرضا فانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، نخستین تغییر را در مجموعه آموزش و پرورش آغاز کرد که بر این اساس صبح خیز مدیر کل دفتر وزارتی تغییر یافت.

  نخستین تغییر غلامرضا فانی روز گذشته طی مراسمی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش معرفی شد و نخستین تغییر وی در این وزارتخانه از امروز آغاز شد.

بر این اساس سید جمال صبح خیزمدیر کل دفتر وزارتی این وزارتخانه تغییر یافت و بابالو جایگزین وی در این سمت شد.

مهدی نوید ادهم، دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش، صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص تغییر معاونان وزارتخانه اظهار داشت: سیاست آقای فانی استفاده از نیروهای باتجربه موجود است و فعلا تغییر مدیریتی را در دستور کار قرار ندارد.

غلامرضا فانی روز گذشته در مراسم معارفه خود بخشی از سیاست های خود را اعلام کرد که جایگاه آموزش و پرورش به عنوان محور تحولات و توسعه کشور، بهبود مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش به عنوان محور تحول در نظام تعلیم و تربیت، توسعه مشارکت و بهسازی نظام آموزش و پرورش، مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن آموزش و پرورش در قبال رشد فردی و اجتماعی نسل ها و تربیت منابع انسانی در راستای سند چشم انداز، رفع تبعیض و توسعه عدالت آموزشی در مراکز روستایی، عشایری و در میان دانش آموزان دختر، توسعه و ارتقای برنامه های آموزشی و پرورشی و ایجاد توسعه تفکر راهبردی و آینده نگری در آموزش و پرورش از جمله این سیاست هاست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات