منتخب مردم تهران در شورای چهارم با اشاره به اینکه کمیسیون ورزشی در شورای چهارم تشکیل خواهد شد، تاکید کرد که شانس قالیباف برای تصدی شهرداری تهران بالا است.

  عباس جدیدی با اشاره به اینکه اعضای شورای چهارم به این نتیجه رسیدند که در این شورا باید کمیسیون ویژه ای تحت عنوان کمیسیون ورزش راه اندازی شود، اظهار داشت: قرار است بخش های ورزشی از کمیسیون فرهنگی شورای سوم جدا شود.

وی تصریح کرد: باید به موضوع ورزشی شهروندان توجه ویژه ای شود و در سراهای محلات پایگاه های ورزشی در بخش ورزش همگانی تدابیر مهمی اندیشیده شود.

جدیدی خاطرنشان کرد: خوشبختانه ۴ عضو شورای شهر تهران از جمله علیرضا دبیر، هادی ساعی، حسین رضازاده و بنده از قهرمانان رشته های مختلف ورزشی هستیم و می توانیم در بخش ورزش تحولات خوبی را ایجاد کنیم.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم گفت: کمیسیون ورزشی در آینده از نظرات کمیسیون های مختلف در شورا استفاده خواهد کرد و قطعاً کمیسیون ورزشی یکی از کمیسیون های پرکار در شورای چهارم خواهد شد.

وی در خصوص آخرین رایزنی های اعضای شورای چهارم برای تعیین شهردار تهران گفت: هم اکنون گزینه های مختلفی از جمله محمدباقر قالیباف، محسن مهرعلیزاده، محسن هاشمی رفسنجانی، صفدر حسینی، معصومه ابتکار، میرسلیم مدنظر برخی از اعضای شورای شهر برای شهرداری تهران هستند که در آینده قرار است هر کدام یک از این دوستان رزومه و برنامه های خود را برای شورای شهر ارسال کنند.

جدیدی تأکید کرد: در روز های آتی با بررسی برنامه های کاندیداهای شهرداری، فرد مورد نظر براساس شاخص ها مشخص شده و اعلام می شود که در این بین شانس قالیباف بالا است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات