مدیرکل دامپزشکی خوزستان از ورود یک باند کلاهبردار به حوزه های فعالیت دامپزشکی این استان خبر داد.

مصطفی کنارکوهی اظهار کرد: یک باند کلاهبردار با ورود به حوزه های فعالیت دامپزشکی اقدام کلاهبرداری می کنند.

وی افزود: این گروه کلاهبردار با سواستفاده از عناوین نظامی در حوزه های فعالیت بخش خصوصی و دولتی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان اقدام به سرقت حساب بانکی پرسنل و افراد مرتبط با این اداره کل نموده اند.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: پیرو اطلاعاتی که از افراد و پرسنل مرتبط در بخش اداری و خصوصی حوزه فعالیت دامپزشکی دریافت شده است از ابتدای سال جاری گروهی کلاهبردار با قصد اختلاف انداختن بین مجموعه نهادهای اداری و انقلابی اقداماتی را انجام داده اند.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان خاطرنشان کرد: این گروه کلاهبردار با سو استفاده از موقعیت، سمت، درجه و منصب برخی از افراد شاغل در نهادهای انقلابی با مجموعه های دامپزشکی در سطح استان تماس گرفته اند.

کنارکوهی متذکر شد: افراد یاد شده با طرح این موضوع که سهمیه یکصد رأس گاو اصیل شیری به ما اختصاص داده شده است و نیاز به خدمات دامپزشکی داریم، اطلاعات لازم از جمله شماره حساب و کارت بانکی را از افراد گرفته و در اقدامی سریع موجودی حساب های بانکی آن ها را به سرقت می برند.

مدیرکل دامپزشکی استان خوزستان با هشدار نسبت به این موضوع اعلام کرد: از کلیه مجموعه دامپزشکی اعم از بخش دولتی و غیردولتی، اتحادیه های مربوطه و دامداران روستائی و عشایری استان می خواهیم در صورت تماس و یا مراجعه افراد مظنون و کلاهبردار از همکاری و ارائه هرگونه اطلاعات خودداری کنند.

وی از همه افرادی خواست در صورت تماس های مشکوک در رابطه با موضوعات یاد شده در اسرع وقت موضوع را به نزدیک ترین شبکه دامپزشکی و یا جهاد کشاورزی اطلاع دهند.

کنارکوهی یادآور شد: در خصوص فعالیت این گروه کلاهبردار اطلاع رسانی لازم به سازمان دامپزشکی کشور و سایر مراجع ذیصلاح صورت گرفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات