مشاور عالی سازمان سنجش کشور از پایان ثبت نام آزمون کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه جامع علمی و کاربردی و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال ۹۲ این دانشگاه تا ساعت ۲۴ امروز خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور اظهار داشت: آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان حاضر در دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۲ در ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۷ شهریورماه پایان می پذیرد.

وی تاکید کرد: به شرکت کنندگان آزمون که تاکنون برای انتخاب رشته اقدام نکرده اند توصیه می کنیم پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته تحصیلی و اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به اطلاعیه سازمان در خصوص ظرفیت های جدید خاطر نشان کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org پس از انتخاب کد رشته محل های انتخابی خود از کد رشته محل های مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی اقدام کنند.

توکلی تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که انتخاب رشته کرده اند و تمایل به انتخاب کد رشته محل های جدید دارند و یا تمایل به اصلاح کد رشته محل های قبلی خود دارند نیز می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز به سایت سازمان مراجعه و نسبت به ویرایش کد رشته محل های قبلی اقدام کنند.

پایان مهلت ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای


وی همچنین با اشاره به پایان مهلت ثبت نام دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای آموزش مهارتی مهرماه ۹۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به داوطلبان علاقمند به ثبت نام توصیه می شود که پس از مطالعه دقیق اطلاعیه سازمان و دفترچه راهنمای انتخاب رشته حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه هفت شهریور ماه به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org مراجعه کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات