سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک ساختمان اداری – تجاری در خیابان سلمان خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، سید جلال ملکی گفت: وقوع یک مورد حادثه حریق در ساختمان اداری در ساعت ۱۱: ۱۷ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان پنج ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان سلمان اعزام کرد.

ملکی با بیان اینکه گزارشات اولیه ستاد فرماندهی حاکی از محبوس شدن تعدادی از ساکنان این ساختمان در میان شعله های آتش و دود بود اظهار کرد: پس از حضور آتش نشانان در محل این ساختمان سه طبقه مشخص شد که حریق در طبقه همکف این ساختمان رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه تعدادی از ضایعات در این قسمت دچار حریق شده و دود ناشی از آن در حال سرایت به اماکن دیگر بود به ایسنا گفت: آتش نشانان عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و پس از مدتی شعله های آتش در این ساختمان را به طور کامل مهار و اطفاء کردند.

وی با بیان اینکه مورد محبوس شدن در میان شعله های آتش نبود و تمامی ساکنان خود را از ساختمان خارج کرده بودند، خاطرنشان کرد: تنها یک جوان ۲۵ ساله دچار سوختگی شده بود که آتش نشانان برای مداوا و انتقال به مراکز درمانی وی را به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به انجام عملیات تخلیه دود و ایمن سازی محل اظهار کرد: آتش نشانان در ساعت ۱۲ ظهر امروز به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

به گفته وی علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات