رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی جوان ۲۰ ساله ای که از غفلت مادر خود سوء استفاده و اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی کرده بود، خبرداد.

به گزارش افکارنیوز، سرهنگ" مرتضویان" رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبر گفت: در پی وصول شکایتی مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی یکی از شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی با اشاره به تحقیقات فنی کارآگاهان پلیس فتا و بررسی های صورت گرفته حساب بانکی شاکیه خاطرنشان کرد: مبالغ برداشت شده از حساب به منظور خرید تعداد زیادی کارت شارژ تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته بود.

سرهنگ" مرتضویان" تصریح کرد: در ادامه بررسی های تخصصی و فنی پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان متهم، که فرزند شاکیه بوده، شناسایی و احضار شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم که جوان ۲۰ ساله ای بوده، پس از مواجه شدن با دلایل و شواهد به برداشت غیر مجاز از حساب بانکی مادرش و خرید شارژ تلفن همراه اعتراف کرد.

رییس پلیس فتا استان در خصوص چگونگی دریافت اطلاعات شاکی اظهار داشت: این متهم با سوء استفاده از اعتماد مادرش و با دریافت اطلاعات و رمز دوم حساب اقدام به سرقت کرده بودند.
سرهنگ مرتضویان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد، از شهروندان خواست رمز عبور خود را بطور مرتب تغییر داده و هرگز آن را در اختیار دیگران قرار ندهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات