پسر جنایتکار که تحت تاثیر مواد روانگردان مادرش را به قتل رسانده بود در جریان تحقیقات کارآگاهان پلیس لب به اعتراف گشود.

به گزارش افکارنیوز ، ساعت ۸ صبح روز جمعه ماموران پلیس مشهد در جریان قتل زن ۵۰ ساله ای در منطقه کوشک مهدی قرار گرفتند.

در ابتدا تیمی از ماموران کلانتری کاظم آباد در محل جنایت حاضر شده و پس از تایید گروهی از کارآگاهان مبارزه با جرایم آگاهی همراه قاضی موحدی راد بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسی های اولیه مشخص شد مقتول زن ۵۰ ساله ای به نام ماه بی بی می باشد که با ضربه های چاقو از پا درآمده است.

بررسی صحنه جرم نشان می داد قتل از سوی فردی آشنا رخ داده و قاتل بدون هیچ مقاومتی وارد خانه شده است. همچنین سرقت نشدن طلاهای مقتول حکایت از قتل او با انگیزه انتقام جویی داشت.

تیم جنایی در شاخه دیگری از تحقیقات متوجه شدند پسر ۲۳ ساله مقتول به نام امیر اعتیاد شدیدی به مواد روانگردان دارد و از چندی قبل نیز با مادرش اختلاف داشت.

متهم دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد که در بازجویی ها به قتل مادرش اعتراف کرد.

او در ابتدا مدعی شد به خاطر اختلافاتی که با مادرش داشته و ترک تحصیل مصرف مواد روانگردان دست به این جنایت زده و بعد از قتل جسد را در کمد مخفی کرده بود.

امیر در ادامه بازجویی ها مدعی شد روز حادثه به خاطر اینکه مادرش برای تهیه مواد مخدر به او پول نداده بود دست به این قتل زده است.

سرهنگ حسین بیدمشکی رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در این باره به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر تحقیقات برای کشف انگیزه پسر جنایتکار از قتل مادرش ادامه دارد و او تاکنون چندین انگیزه را برای قتل مادرش مطرح کرده که ماموران در حال تحقیق در این زمینه هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات