رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش، از دستگیری یک جیب بر در ایستگاه متروی تجریش خبر داد و گفت: همکاری شهروندان با یگان انتظامی مترو و مأموران کلانتری به بازداشت این متهم انجامید.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ سعید کفراشی، رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش، ضمن اشاره به دستگیری یک سارق جیب بر در ایستگاه متروی تجریش به تشریح جزییات پرونده این متهم پرداخته و در خصوص نحوه شناسایی وی گفت: مدتی پیش تعدادی از شهروندان تهرانی که در مسیرهای متروی تهران تردد داشتند به ماموران یگان انتظامی ایستگاه متروی تجریش مراجعه کرده و اعلام کردند که سارق یا سارقانی با استفاده از ازدحام و شلوغی داخل واگن ها و ایستگاه مترو، از آنها سرقت کرده اند.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع جلسه ای در این خصوص تشکیل و با هماهنگی های انجام شده با مسئولان یگان انتظامی متروی تهران، گشت های سیار و پیاده در ایستگاه های مترو و داخل واگن های مترو مستقر شدند که طی آن عصر روز گذشته ماموران انتظامی موفق شد یک سارق جیب بر را که اقدام به سرقت و جیب بری می کرد، شناسایی و بازداشت کنند.

کلانتر ۱۰۱ عنوان داشت: این متهم که مجید نام داشت در بازجویی های انجام شده در کلانتری به جرم خود اعتراف و در بازرسی از وسایل همراه وی تعدادی تلفن همراه، کیف پول، وجوه نقد، ساعت، طلا و جواهر و همچنین مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد.

در بررسی های تکمیلی از پرونده این متهم مشخص شد که وی دارای سابقه کیفری نیز هست و تا کنون به اتهام سرقت چند بار به زندان افتاده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات