جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه ترافیک هم اکنون در تمام خیابان های اصلی شهر تهران سنگین است گفت: پیش بینی می کنیم ترافیک تا ساعت ۲۱ ادامه داشته باشد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ جمال بذرافشان، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ترافیک در سطح شهر تهران را سنگین اعلام کرد و گفت: پیش بینی ما این است که این روند تا ساعت ۲۱ امشب ادامه پیدا کند.

بذرافشان ادامه داد: ماموران راهور از صبح امروز در تمامی سطح شهر مستقر شده اند و تا رفع مشکل ترافیک در تمامی خیابان ها، به مأموریت خود ادامه خواهند داد.

به گفته بذرافشان علت اصلی ترافیک امروز علاوه بر بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و تغییر ساعت رسمی کشور، بازگشت ساعات کاری اداره ها به روال سابق است که سبب همزمانی تعطیلی اداره ها و مدارس شده است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران خاطر نشان کرد: متاسفانه مسئولان دولتی و استانی مانند سنوات قبل، جلسه مشترکی با شورای ترافیک تشکیل ندادند و نظر ما را در مورد تغیییر ساعت کاری اداره ها جویا نشدند.

وی ترافیک امروز شهر را نسبت به روز گذشته دارای ۲۰ درصد افزایش بار ترافیکی دانست و گفت: ترافیک شامگاهی و عصرگاهی امروز از ساعت ۱۵: ۳۰ آغاز شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات