رییس کلانتری ۱۲۷ نارمک از دستگیری سارق سابقه داری خبر داد که با ربودن کابل های شبکه برق محله نارمک، امرار معاش می کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ پرویز نظری پور با بیان اینکه با توجه به سرقت سیم و کابل هوایی در منطقه نارمک، مدنی و… رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک قرار گرفت، گفت: بررسی های ادامه داشت تا این که ردپای شخصی به نام «مصطفی» که از سارقان سابقه دار بود و به تازگی از زندان آزاد شده بود، در این سرقت ها دیده شد.

وی با بیان اینکه بررسی ها نشان داد که این سارق در حد وسیع اقدام به سرقت شبکه های برق می کند، گفت: سرانجام این فرد هنگامی که در حال برش ۲۵ متر سیم هوایی و جمع آوری آنها بود، توسط ماموران شناسایی شد و پس از رهاکردن قیچی برش سیم با پای پیاده از محل متواری شد.

رییس کلانتری ۱۲۷ نارمک با بیان اینکه ماموران در همان شب از حضور این سارق در منزلش مطلع شدند، گفت: «مصطفی» به محض رویت ماموران از طریق پشت بام متواری و وارد منازل مردم شد که باعث وحشت همسایه ها شد. پس از تعقیب و گریز به داخل منزل یکی از همسایه ها وارد و در حالی که در زیررختخواب پنهان شده بود، توسط ماموران دستگیر شد.

نظری پور افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به ۵۰ مورد سرقت سیم هوایی در محلات نارمک، مدنی و… اعتراف کرد، علاوه بر این همدستان خود به نام های «میلاد» ، «علی» و «حسین» را معرفی کرد.

وی با بیان اینکه این سارق در اعترافاتش عنوان داشت که سیم ها را به صاحب مغازه ضایعاتی فروخته است، گفت: سیم، کابل و قیچی مکشوفه از این سارق نیز تحویل نماینده شرکت برق محله نارمک شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات