فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برخی شایعات در مورد جابه جایی سردار رادان از سمت جانشینی فرماندهی ناجا گفت: این اخبار شایعه است و از این شایعات زیاد مطرح می شود.

به گزارش افکارنیوز ، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از موزه دفاع مقدس، گفت: اخیراً شایعات زیادی پیرامون تغییرات در ناجا مطرح شده است که یکی از آنها نیز مربوط به رفتن من از نیروی انتظامی می شد.

وی تأکید کرد: جابه جایی جانشین فرماندهی ناجا نیز از همین قسم شایعات است و نباید به آنها توجه کرد.

احمدی مقدم در مورد تغییرات صورت گرفته در سطح فرماندهان ناجا گفت: ما دارای ۳۰ تا ۴۰ فرمانده و معاون هستیم که هر چند وقت یکبار باید تغییراتی در آنها اعمال کنیم و تغییرات در ناجا نیز مانند تغییرات در سایر دستگاه ها امری طبیعی به حساب می آید.

فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به نامه رئیس سازمان محیط زیست به نیروی انتظامی جهت جلوگیری از ساخت یک جاده مرزی، گفت: نامه خانم ابتکار به دست من رسید و من نیز بر روی آن دستور دادم.

وی افزود: به مرزبانی دستور دادیم تا با سازمان محیط زیست همکاری کند و ملاحظات زیست محیطی را رعایت کند.

فرمانده ناجا تأکید کرد: اصل احداث جاده در مکان مربوطه اجتناب ناپذیر است اما باید در تعامل با محیط زیست خسارت های زیست محیطی را تا حد امکان کاهش داد.

وی در ادامه با اعلام اینکه نیروی انتظامی برای همکاری با سازمان محیط زیست در همه مناطق و همه زمینه ها آمادگی کامل دارد، گفت: من شخصاً از خانم ابتکار گلایه کردم که چرا این نامه را رسانه ای کردید که وی ضمن عذرخواهی به من گفت این نامه در استان مربوطه رسانه ای شده و ما نیز قصدمان رسانه ای کردن نامه نبوده است.

احمدی مقدم در پایان با اشاره به احداث جاده های مرزی گفت: خراسان شمالی تنها استان کشور است که فاقد جاده مرزی است که ما باید برای احداث جاده های این استان تدبیری بیاندیشیم که کمترین خسارت زیست محیطی را در پی داشته باشد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تفسیرهایی که از حرف های مقام معظم رهبری درباره صلح امام حسن و نرمش قهرمانانه می شود درست نیست.

وی گفت: ما باید مقابل تاکتیک ها و روش هایی که دشمنان مدام انرا عوض می کنند تاکتیک ها و روشهای خودمان را داشته باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات