چهار عضو اصلی باند وحشت که پس از ربودن زنان آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دادند اعدام شدند.

به گزارش افکارنیوز ، نخستین شکایت از اعضای این باند، ۱۵فروردین امسال مطرح شد. شاکی مرد میانسالی بود که دزدان خشن برای سرقت خودروی پژوی او، به وی حمله کرده و بعد از مجروح کردن او با ضربات چاقو خودرویش را دزدیده بودند. با شکایت این مرد در اداره آگاهی کرمان، تیمی از مأموران برای شناسایی و دستگیری دزدان وارد عمل شدند اما چند روز بعد خبر رسید که دزدان خشن با استفاده از خودروی سرقتی اقدام به ربودن دختر جوانی کرده و بعد از بردن او به بیابان های اطراف شهر، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده اند.

با این شکایت، مأموران که خود را در برابر باندی وحشتناک می دیدند، تحقیقات گسترده ای را برای ردیابی آنها آغاز کردند اما جرائم این باند ادامه یافت و آنها با حمله های وحشیانه خود، چندین قربانی گرفتند. تحقیقات نشان داد، اعضای این باند ۸نفرند که ۴نفر از آنها اعضای اصلی و ۴نفر دیگر اعضای فرعی باند به شمار می روند.

با توجه به حساسیت موضوع، چندین تیم عملیاتی به صورت شبانه روزی برای شناسایی و دستگیری اعضای باند وحشت تلاش می کردند. درحالی که پلیس با تحقیقات شبانه روزی توانسته بود اعضای این باند را شناسایی کند، آنها متواری شدند و حتی خانواده هایشان برای اینکه این افراد به دام پلیس نیفتند به آنها کمک می کردند.

سرانجام نخستین عضو باند دو ماه پیش دستگیر شد. همزمان با دستگیری این فرد، مخفیگاه دیگر اعضای باند نیز یکی بعد از دیگری در ۳ استان شناسایی شد و بعد از یک ماه، تمامی متهمان دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شدند.

با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پرونده در اختیار قضات دادگاه کیفری استان کرمان قرار گرفت و قضات دادگاه پس از محاکمه چهار عضو اصلی باند را به اعدام محکوم کردند.

با توجه به حساسیت ماجرا، قضات دیوان عالی کشور نیز به پرونده به صورت ویژه رسیدگی کرده و حکم اعدام چهار مرد شرور تائید شد.

سحرگاه امروز چهار پسر متجاوز در زندان کرمان به دار مجازات آویخته شدند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات