مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری زاهدان از بازگرداندن نیم کیلو طلای به جای مانده در یکی از خودرو های این ناوگان توسط راننده نیکوکار زاهدانی خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، خدابخش کوهکن در این رابطه گفت: صبح روز شنبه یکی از شهروندان زاهدانی با مراجعه به سازمان تاکسیرانی به دلیل بازگرداندن نیم کیلو طلای گم شده به صاحبانش خواستار تقدیر از این راننده نیکوکار شد.

وی افزود: راننده ی تاکسی این سازمان به دلیل محفوظ ماندن اجر و پاداش عملش در نزد خداوند از فاش کردن این موضوع خودداری کرده بود اما با اطلاع این سازمان از این عمل خداپسندانه مقرر شد تا از این راننده زاهدانی تقدیر شود.

در این رابطه عباسعلی ایرانی راننده ی نیکوکار تاکسیرانی زاهدان در این رابطه گفت: ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۴ مهرماه تعدادی مسافر را سوار کردم که پس از ترک خودرو و رسیدن به منزل متوجه شدم کیف زنانه ای در خودرو جامانده است.

وی افزود: پس از بازگشایی کیف مذکور جهت پیداکردن آدرس صاحبانش مقدار نیم کیلو طلا در آن مشاهده کردم که بلافاصله به محل سوار کردن آخرین مسافران خود بازگشتم و کیف حاوی طلاها را به صاحبانش بازگرداندم.

ایرانی افزود: ما امانتدار مردم هستیم و مردم به ما اطمینان کامل دارند لذا باید کاری کنیم که این اطمینان برای همیشه باقی بماند وی تاکید کرد: وظیفه ی ما خدمت به مردم است و باید از طریق حلال کسب روزی کنیم هر چند شرایط اقتصادی بد است اما باید برای روزی حلال تلاش کنیم.

عباسعلی ایرانی متولد سال ۱۳۴۵ بوده و مدت ۲۵ سال است که به عنوان راننده تاکسی مشغول خدمتگزاری به مردم می باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات