بعد از نماز مغرب و عشا، امام جماعت مسجد رسول پشته حسین آباد خرم آباد مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام حسن پاپی امروز در خصوص این حادثه، گفت: شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشا در ورودی مسجد رسول پشته حسین آباد خرم آباد درگیری بین افرادی که روبروی این مسجد در یک قلیانی تجمع کرده بودند به بچه های این پایگاه حمله ور شدند بلافاصله من در این مکان حاضر شدم و آنها را از هم جدا کردم.

وی اظهار کرد: بعد از جدا کردن این افراد هنگامی که از مسجد به سمت منزل در حال حرکت بودم یکی از آن افراد که تعداد آنها بیش از ۲۰ نفر بود، قصد داشت با سلاح سرد با من درگیر شود که در این میان تعدادی از بچه های بسیجی مانع این کار شدند.

حجت الاسلام پاپی خاطرنشان کرد: یکی از این افراد با مشت به چشم من زد و عمامه من را از سرم بیرون آورد که در حال حاضر از ناحیه چشم دچار آسیب شده ام.

امام جماعت مسجد رسول پشته حسین آباد، گفت: امر به معروف و نهی از منکر را ما باید از خود شروع کنیم و اگر کسی بر ضد ما حرف زد دلیلی ندارد که با آن درگیر شویم و در این درگیری دیشب همه افراد در آن مکان شاهد هستند که شخص من کوچکترین عکس العملی نشان نداده ام.

حجت الاسلام پاپی خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر واجب است و باید انجام گیرد و من به خاطر همین و به جرم روحانی بودنم کتک خورده ام.

وی افزود: انتظار ما از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی این است که نسبت به آمرین امر به معروف و نهی از منکر اقدام جدی انجام دهند و این مسائل را به صورت جدی پیگیری کنند.

امام جماعت مسجد رسول پشته حسین آباد، گفت: بیش از ۲۰ بار پایگاه مسجد رسول نامه نگاری کرده که مسئولان ذیربط این مکان قلیانی که روبروی مسجد قرار دارد را جابه جا و یا پلمپ کنند اما متاسفانه در این زمینه مسئولان شهرستان خرم آباد کوتاهی کردند.

وی افزود: افرادی که باعث این درگیری بودند خوشبختانه شناسایی و دستگاه قضایی و نیروی انتظامی پیگیر این مسئله است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات