عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت که عزل و نصب های صورت گرفته در شرکت شستا خلاف قوانین و ضوابط بوده است.

به گزارش افکارنیوز، سیدحسین دهدشتی عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بزرگ و مهم در کشور است گفت: مردم بخشی از حقوق ناچیز خود را در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار می دهند تا این سازمان برای ارائه خدمات بیمه ای و اجتماعی به مردم کمک کند.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی بیش از ۳۰۰ شرکت زیرمجموعه دارد، گفت: شستا به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی با ۲ میلیارد تومان سرمایه کار خود را شروع کرد و در ادامه سرمایه خود را به ۳۹ هزار میلیارد تومان رساند و الان نیز مطرح می شود که این شرکت ۴۵ هزار میلیارد تومان سرمایه دارد.

نماینده آبادان در مجلس با بیان اینکه ۴۰ درصد دارو، ۳۰ درصد تولید سیمان، ۷۰ درصد تولید تایر و برخی دیگر از تولیدات به شرکت های سازمان تامین اجتماعی وابستگی دارد، گفت: در کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی سه کمیته درمان، سازمان تامین اجتماعی و شستا تشکیل شد که هر کدام از کمیته ها فعالیت خواست خودشان را دنبال می کنند.

دهدشتی همچنین گفت: ما برای تکمیل اطلاعات خود نیاز داریم که همه کارگران و مردم به ما کمک کنند. از همین رو اعلام می کنیم که آماده دریافت اطلاعات مربوط به سازمان تامین اجتماعی از طریق شماره فکس ۸۸۸۸۰۳۴۰ هستیم.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت که عزل و نصب های صورت گرفته در شرکت شستا بر خلاف روابط و قانون بوده است و این موضوع از مواردی است که باید در تحقیق و تفحص روشن شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات