رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مرگ سه تن و زخمی شدن چهار تن در پی تصادف یک دستگاه سواری ۲۰۶ و اتوبوس بنز در استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ رضا سلبی در تشریح جزئیات این خبر گفت: برخورد یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ با اتوبوس بنز در کیلومتر ۷۰ جاده ارومیه به سلماس در استان آذربایجان غربی سبب مرگ سه تن و زخمی شدن چهار تن دیگر شد.

وی علت این حادثه که در ساعت ۱۸: ۵۰ روز گذشته رخ داده است را رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده سواری پژو ۲۰۶ اعلام کرد.

سلبی همچنین درباره مهم ترین علت بروز تصادفات در معابر برون شهری طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: توجه نکردن به جلو با ۳۱.۱ درصد، انحراف به چپ با ۱۶.۳ درصد، تخطی از سرعت مطمئنه با ۱۵.۱ درصد، عدم رعایت حق تقدم با ۱۵.۷ درصد و خستگی و خواب آلودگی راننده با ۳.۶ درصد در صدر علل بروز حوادث رانندگی بوده که از این میان ۳۱ درصد تصادفات به واژگونی منجر شده و ۹ درصد نیز مربوط به برخورد وسایل نقلیه با عابران پیاده بوده است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و جاده های کشور نیز تصریح کرد: بر اساس آخرین گزارشات دریافتی، کلیه محورهای مواصلاتی کشور دارای جوی آرام و ترافیکی روان هستند.

وی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و همچنین امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات