فرمانده نیروی انتظامی:

فرمانده نیروی انتظامی در ارتباط با رویکرد دولت یازدهم در بحث عفاف و حجاب گفت: مواضع دولت در موضوع عفاف و حجاب تاکنون خوب بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، اسماعیل احمدی مقدم ظهر امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار در جنوب استان تهران اظهار داشت: مواضع دولت تاکنون در بحث عفاف و حجاب خوب بوده است و هفته گذشته شورای اجتماعی این کشور با حضور وزیر کشور تشکیل شد.

فرمانده نیروی انتظامی در ارتباط با عملکرد این شورا گفت: شورای اجتماعی، شناسایی مسئله، هماهنگی بین دستگاه ها، بررسی کم کاری ها و خلأها و مشکلات در زمینه هماهنگی ها را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: تلاش عزیزان این است کم کاری افرادی که باعث فشار به نیروی انتظامی شده است را بیابند تا آنها وظایفشان را بر عهده بگیرند و این موضوعی است که ما خودمان هم از آن استقبال می کنیم.

احمدی مقدم تأکید کرد: این بدیهی است که ما هم بر اساس قانون و وظایف قانونی خودمان مشغول انجام وظیفه هستیم.

* اتفاق خاصی در فرودگاه مهرآباد رخ نداده است/ حرمتی شکسته نشده است

فرمانده نیروی انتظامی در ارتباط با اتفاقاتی که در حاشیه بازگشت رئیس جمهور به کشور در فرودگاه مهرآباد صورت گرفته عنوان کرد: در فرودگاه مهر آباد هنگام بازگشت رئیس جمهور به کشور اتفاق خاصی رخ نداده است، بالاخره یک گروه موافق و گروهی نیز مخالف هستند و خود رئیس جمهور نیز روز گذشته به این مهم اشاره کرده است.

احمدی مقدم با تأکید بر اینکه، در فرودگاه مهرآباد هیچ دعوا و درگیری رخ نداده است و حرمتی هم شکسته نشده است تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع هیچ شاکی وجود ندارد و پرونده ای هم در نیروی انتظامی در راستای تحت تعقیب قرار دادن وجود ندارد.

وی ادامه داد: اما این مفهوم نیست که هر گروهی می تواند بدون مجوز قانونی در خیابان حضور یابد.

فرمانده نیروی انتظامی حضور مردم در فرودگاه مهر آباد را یک استقبال مردمی دانست تأکید کرد: این تجمع یک استقبال مردمی بود و یک میتینگ سیاسی هم نبود که مجوز بخواهد.

احمدی مقدم خاطرنشان کرد: موافقان و مخالفان هیچ کدام رسماً مجوز نگرفته اند و اطلاعی هم نداده بودند با هم در فرودگاه حضور یافته و به هم نیز احترام گذاشتند.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان با اشاره به اینکه در کشور ما تنوع افکار و آرا وجود دارد عنوان کرد: ما نباید در این ارتباط سخت بگیریم مردم با آراء و نظرات مختلف آمدند، مسئولان نیز تحمل کردند و رئیس جمهور نیز روز گذشته اعتراضی در این مورد نداشتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات