شبکه جهانی پرسپولیس به دلیل مشکلات فنی قطع شد.

 به گزارش افکارنیوز ، شبکه جهانی پرسپولیس از دو روز گذشته به دلیل برخی از مشکلات فنی قطع شد از همین رو حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به فارس گفت: متأسفانه به دلیل مشکلات فنی این اتفاق افتاده و روی صفحه نوشته شده که با دستور مدیرعامل باشگاه این شبکه قطع شده است. در حال حاضر نیز به درخواست مدیرعامل باشگاه این شبکه فعلاً کار نمی کند. پس از این اتفاق هواداران ناراحتی خود را از این موضوع اعلام کردند و به دنبال دلایل قطع این شبکه هستند.

وی افزود: در این باره باید اعلام کنم که هواداران نگران این موضوع نباشند و به زودی پس از رفع مشکلات فنی این شبکه شروع به کار می کند و پخش خود را از سر می گیرد. به سه دلیل این شبکه فعلا قطع شده که یکی از آنها به دلیل پهنای باند ماهواره ای است که باید تقویت پیدا کند البته ما به دنبال این هستیم که نظرسنجی ها را درباره این شبکه بگیریم که در آینده نزدیک با قدرت بیشتری آن را دنبال کنیم.

قدوسی ادامه داد: شبکه جهانی پرسپولیس با قدرت کارش را ادامه می دهد مطمئن باشید رویانیان باز هم برنامه های اقتصادی زیادی دارد که به ترتیب آنها را راه اندازی می کنیم. این کارهای اقتصادی مانند بیمه پرسپولیس، آژانس هواپیمایی و مسائل دیگر است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات