رییس کل دادگستری استان یزد گفت: یکی از محل هایی که امکان اعتیاد زنان وجود دارد، آرایشگاه های زنانه است که معمولاً برای کاهش درد از مواد مخدر که به صورت انواع قرص های روانگردان است، استفاده می کنند.

به گزارش افکارنیوز ، غلامحسین حیدری در همایش پیشگیری از تولید، توزیع و استعمال قرص های روان گردان که به منظور اطلاع رسانی و ارتقای سطح آگاهی های عمومی در زمینه ناهنجاری های اجتماعی به ویژه در زمینه مواد مخدر با حضور آرایشگرهای بانوان یزد برگزار شد، یکی از معضلات جامعه امروز را استعمال مواد مخدر به خصوص نوع جدید و صنعتی آن دانست.

وی بیشترین زندانیان استان یزد در رابطه با مواد مخدر زندانی هستند، اظهار کرد: بسیاری از زندانیان مرتبط با مواد مخدر به حبس ابد، حبس های سنگین ۱۵ تا ۲۰ سال یا اعدام محکوم شده اند.

وی افزود: اعتیاد به مواد مخدر در اکثر افراد با مصرف تفننی شروع می شود و در ابتدای امر افراد جامعه به این مساله توجهی ندارند و زمانی متوجه می شوند که در گرداب اعتیاد گرفتار شده اند.

حیدری یکی از مصرف کنندگان مواد مخدر صنعتی جدید خصوصاً شیشه را زنان و دختران عنوان کرد و گفت: یکی از محل هایی که امکان اعتیاد زنان وجود دارد، آرایشگاه های زنانه است که معمولاً برای کاهش درد از مواد مخدر که به صورت انواع قرص های روانگردان است، استفاده می کنند.

وی عنوان کرد: تمام اقشار جامعه باید با تبعات این بلای خانمان سوز که منجر به فروپاشی نظام خانواده و نابودی فرد می شود، آشنا شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات