به گزارش پلیس، بر اثر حمله اسیدپاشی، دختر جوان جان سالم به در برد اما بخشی از صورت وی سوخت.

به گزارش افکارنیوز ، اسوشیتدپرس اظهار کرد: در حالی که سه ماه از حمله مرگبار اسیدپاشی بر روی نائومی ۲۱ ساله مقابل مرکز خرید در شهر در استرانفورد واقع در شرق لندن می گذرد وی عصر روز گذشته چهره ی خود را رسانه ای کرد.

پس از این حمله که از سوی فردی ناشناس و به اعتقاد پلیس نژادپرستانه اتفاق افتاد، نائومی یارای نگاه کردن به صورت خود را نداشت.
وی پس از پایان کار خود که به عنوان فروشنده لباس در مرکز خرید" وست میلد" بود هنگام پایان ساعت کاری خود به محض خروج از مرکز خرید ناگهان مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت.

وی در گفتگو با خبرنگار اسوشیتدپرس گفت: من هرگز با افراد، رفتار توهین آمیزی ندارم که منجر به پاسخ حمله با اسید باشد. تلاش پلیس برای یافتن فرد ضارب پس از گذشت سه ماه هنوز نتیجه ای در بر نداشته است.

نائومی که به دلیل صورت خود بسیار افسرده و گوشه گیر شده بود با تلاش والدین خود ترمیم و بازسازی صورت خود را و همچنین آماده سازی برای جراحی پلاستیک را در لندن آغاز نموده است.

وی در حالی که می گریست گفت: در لحظه ای که فرد ناشناس که صورت خود را پوشانده بود و راکب موتور بود پس از گذشتن از مقابلم از شدت سوختن قادر به ایستادن نبودم و وقتی چشمانم را باز کردم خود را درون بیمارستان یافتم و نائومی پس از این مصاحبه در سالن چلسی نشان شجاعت را از طرف شهردار استراتفورد به دلیل رسانه ای کردن چهره خود دریافت نمود.

تنها مظنون این پرونده نامزد سابق وی الکساندر جرج من است که در حال حاضر متواری است. پلیس با انتشار عکس وی که پس از فاش شدن حقایق از طرف نائومی بدست آورده جستجوی همه جانبه خود را برای دستگیری فرد ضارب آغاز کرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات