رئیس پلیس تهران گفت: محل تجمع قاچاقچیان و خرده فروشان پایتخت شناسایی شده است و بزودی طرحهایی در آنجا اجرا می شود.

به گزارش افکارنیوز ، سردار حسین ساجدی نیا روز شنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران اظهار داشت: اراده برخورد جدی با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر در پایتخت وجود دارد و در چند ماه گذشته نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

وی ادامه داد: چند نقطه در تهران که محل تجمع قاچاقچیان و خرده فروشان است شناسایی شده که به زودی طرح هایی را در آن مناطق به اجرا درآورده و با این افراد برخورد می شود.

به گفته رئیس پلیس تهران، کارتن خوابها و معتادان بلامکان معضل زمستان پایتخت هستند و پلیس مشکلی در جمع آوری آنها ندارد اما مهمترین معضل کمبود کمپ است که در جلسه امروز وعده داده شد کمپهای جدید ایجاد شود تا معتادان پس از دستگیری تحویل این مراکز شوند.

ساجدی نیا با اعلام اینکه عملیات های پلیس برای مقابله با قاچاقچیان و خرده فروشان تا پایان سال افزایش می یابد تاکید کرد: پلیس پس از دریافت گزارش های مردمی و بررسی آنها اقدام به جمع آوری خرده فروشان و معتادان از سطح محلات می کند.

وی در خصوص کمپهای فعال و غیرمجاز گفت: پلیس مسئولیتی در این حوزه ندارد اما هماهنگی های لازم برای برخورد با این کمپها انجام شده است، تعداد کمپهای غیرمجاز رو به کاهش است.

رئیس پلیس تهران از دستگیری تعداد زیادی از قاچاقچیان فعال در تولید مخدر صنعتی در شرق و غرب تهران خبر داد و افزود: میزان برخورد پلیس و کشفیات نسبت به سال گذشته دو برابر شده است. اگرچه برخورد با خرده فروشان اولویت مردم است اما ما علاوه بر این موضوع برخورد با قاچاقچیان را نیز در دستور کار داریم.

ساجدی نیا افزود: مواد مخدر جدیدی کشف نشده است و هر آن چه امروز در پایتخت کشف می شود همان مواد مخدر قدیمی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات