سرپرست مدیریت خدمات اجتماعی سازمان رفاه و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در تشریح فعالیت پایگاه های خدمات اجتماعی به مناسبت روز جهانی کودک، گفت: در ۸پایگاه به مناسبت این روز خدمات مختلفی به کودکان به ویژه کودکان نیامند ارائه شد.

به گزارش افکارنیوز ، ابراهیم اسفندیاری مقدم با بیان این مطلب اظهار داشت: برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه تربیتی کودکان، بازی درمانی در ارتباط با بیماری ایدز، بررسی مشکلات اختلال روانی کودکان، فرزندپروری و بهداشت بلوغ، آموزش مهارت های لازم در خصوص شیوه های آموزشی و تربیتی و همچنین آگاه سازی نسبت به حقوق کودکان و غیره بخشی از فعالیت های انجام شده است.

وی ادامه داد: توزیع لوازم التحریر بین کودکان بی بضاعت محله اتابک و هاشم آباد و محله فرحزاد از سایر خدمات ارائه شده به کودکان نیازمند است.

اسفندیاری به خدمات ارائه شده پایگاه های خدمات اجتماعی در پایانه های غرب و جنوب و همچنین مترو امام خمینی (ره) نیز اشاره و تصریح کرد: توزیع انواع بروشورهای آموزشی و روانشناسی در زمینه کودکان، نصب نقاشی های کودکان بر دیوارهای پایانه غرب به منظور تقویت روحیه خود باوری و اعتماد به نفس آنان و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی در مترو امام (ره) از برنامه های اجراشده در این پایگاه هاست.

انتهای پیام/
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات