استاندار سمنان گفت: به منظور رونق گرفتن صنعت گردشگری در استان سمنان، می‏توان موزه احمدی‏نژاد را در آرادان و موزه روحانی را در سرخه ایجاد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد وکیلی امشب در نشست شورای اداری این استان که در سالن یادگار امام خمینی (ره) استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: صنعت گردشگری در استان سمنان باید رونق بگیرد و یکی از راه‏های رسیدن به این هدف، استفاده از قابلیت‏های مهم رئیس‏جمهور پروری این استان است.

وی تصریح کرد: ایجاد موزه‏های احمدی‏نژاد در آرادان و روحانی در سرخه را می‏توان یکی از مهم‏ترین پیشنهادهایی دانست که استان سمنان را در حوزه گردشگری رشد می‏دهد.

استاندار سمنان گفت: پیشنهاد می‏شود تا رایزنی‏هایی برای دریافت بخشی از هدایا، لوح‏ها و وسایل دکتر احمدی‏نژاد به عنوان رئیس جمهور قبلی کشورمان که از استان سمنان به این جایگاه رسید، انجام شده و این وسایل در موزه‏ای در آرادان نگهداری شود.

وکیلی همین پیشنهاد را درباره دکتر روحانی، رئیس جمهور کشورمان و زادگاه وی، سرخه، مطرح کرد و اظهار داشت: می‏توان چنین موزه‏ای را در سرخه نیز ایجاد کرد تا گردشگران به خصوص توریست‏های خارجی از این سوابق دیدن کنند.

خلق حماسه اقتصادی اولویت کارهاست

استاندار سمنان همچنین با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در صحنه، حماسه سیاسی را به زیباترین شکل محقق ساختند.

وکیلی اضافه کرد: مردم با انتخاب ریاست جمهوری با همه مشخصه‏هایی که مورد پسند جامعه باشد، نشان دادند که می‏خواهند ظرفیت‏های جدیدی را برای خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم کنند.

وی گفت: در سال‏های گذشته، شاهد حمله‏های شدید دشمن برای ناامید و دلسرد کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب اسلامی بودیم و غربی‏ها با همه توانمندی و رسانه‏های خود کوشیدند تا سختی‏ها و مشکلات داخل کشور را بزرگ کنند.

استاندار سمنان افزود: در چنین شرایطی است که به خوبی به بینش عمیق رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر نام‏گذاری دقیق سال جاری پی می‏بریم و متوجه می‏شویم که چرا معظم‏له امسال به دنبال خلق حماسه اقتصادی هستند.

وکیلی بیان داشت: رهبری به خوبی با موضع‏گیری‏ها و بیانات ارزشمند خود، خط دشمن را خنثی کردند و آنها را مأیوس ساختند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات