در حالی صبح امروز مهد کودک نیروگاه برق مشهد در آتش سوخت که با عدم همکاری نیروهای آتش نشانی بخش خصوصی ممکن بود حادثه شین آباد تکرار شود.

به گزارش افکارنیوز ، به گفته شاهدان عینی با شروع حریق در این مهدکودک با ایستگاه آتش نشانی مجموعه تماس گرفته شد و با عدم همکاری این ایستگاه، آتش نشانان ایستگاه های ۱۵ و ۱۶ شهرداری مشهد اقدام به اطفا حریق کردند این در حالی است که ساختمان کاملا سوخت و خطر از بیخ گوش این نونهالان گذشت.

حادثه در مهد کودک خسارت جانی نداشت

سرپرست ایستگاه های ۱۵و ۱۶ آتش نشانی شهرداری مشهد درگفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: صبح امروز با اعلام وقوع آتش سوزی در مهدکودک نیروگاه برق مشهد ماموران به این حادثه اعزام و آتش به سرعت اطفا شد.

علی یکه با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت توضیح داد: متاسفانه به علت اینکه تاخیر در تماس با آتش نشانی شهرداری مشهد ساختمان این مهد کودک در آتش سوخت.

وی بیان کرد: کانون آتش سوزی آشپزخانه این مهد بوده است که برای اطفا آن سه خودرو آتش نشانی به محل اعزام و ۱۲ نیروی آتش نشان این عملیات را انجام دادند.

همچنین به گفته شاهدان عینی این حادثه با تماس با ایستگاه آتش نشانی واقع در مجموعه ماموران این ایستگاه خصوصی آتش نشانی در محل حادثه حاضر نشدند و اعلام کردند که این حریق خارج از بخش اداری است و ربطی به آنها ندارد.

خدا رحم کردحادثه شین آباد تکرار نشد

این شاهد عینی ادامه داد: متاسفانه این حادثه که در مهد کودک رخ داده بود هیچ حس مسئولیتی را در این افراد ایجاد نکرد و با پیگیری موضوع اعلام شد که ماشین ایستگاه خراب است.

یکی دیگر از شاهدان عینی نیز به مهر گفت: این مهد در مجاورت دبستان دخترانه واقع شده و چه بسا با این عدم همکاری حادثه شین آباد تکرار می شد خداوند به این نوگلان رحم کرد که خطر از بیخ گوششان رد شد.

هنوز همه ما حادثه تاسف بار شین آباد را به خاطر داریم و معلوم نیست که چند کودک معصوم دیگر باید قربانی شود تا وجدان مسئولان بیدار شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات