سقوط مرد میانسال به چاهک آسانسور و تخریب دیوار یک کمپ ترک اعتیاد بر سر سه تن دو حادثه ای است که عصر روزگذشته به فاصله یک دقیقه از یکدیگر رخ داد.

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: وقوع حادثه سقوط به چاهک آسانسور در ساعت ۱۹: ۰۸ روزگذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۲۳ را به محل حادثه که یک ساختمان چهار طبقه مسکونی در مجیدیه شمالی بود، اعزام کرد.

وی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند؛ یکی از ساکنان که مردی ۴۷ ساله بود با توجه به اینکه کلید آسانسور را در اختیار داشته به علت کنجکاوی در را از طبقه سوم باز کرده و سپس به خاطر بی احتیاطی به چاهک آسانسور سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این فرد به سقف کابین آسانسور در طبقه همکف سقوط کرده بود، افزود: پسر ۱۸ ساله این مرد نیز پس از مشاهده وضعیت پدرش دچار شوک شده و از حال رفته بود که آتش نشانان اقدامات خود برای نجات مرد ۴۷ ساله و پسر ۱۸ ساله را آغاز کردند.

ملکی افزود: عوامل آتش نشانی این دو تن را به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که خوشبختانه به علت زیاد نبودن جراحت به شکل سرپایی در محل درمان شدند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران آتش نشانان در ساعت ۱۹: ۴۵ به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

تخریب دیوار کمپ ترک اعتیاد بر سر سه تن

ملکی همچنین از تخریب دیوار یک کمپ ترک اعتیاد بر سر سه تن در محله خلازیل خبر داد و افزود: وقوع این حادثه در ساعت ۱۹: ۰۹ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و پس از آن آتش نشانان به محل حادثه که یک کمپ ترک اعتیاد در محله خلازیل بود، اعزام شدند.

وی با بیان اینکه دیواره جانبی یکی از سالن ها در این محل تخریب شده و سه تن از افراد در زیر دیوار محفوظ شده بودند، گفت: آتش نشانان با انجام عملیات آواربرداری سه مرد ۶۰،۲۳ و ۴۴ ساله را که از ناحیه سر، دست و گردن آسیب دیده بودند، خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی ساعت اتمام عملیات آتش نشانان در جریان این حادثه را ۱۹: ۴۳ اعلام کرد و افزود: ظاهرا ساعاتی پیش از وقوع حادثه روی این دیوار عملیات عمرانی انجام شده بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات