علیزاده طباطبایی از برگزاری دادگاه فاطمه هاشمی در تاریخ ۱۸ آبان ماه خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سید محمد علیزاده طباطبائی با اعلام این خبر گفت: کیفرخواست برای موکل من صادر شده و پرونده بر خلاف ضوابط به دادگاه ارسال شده است.

وی افزود: دادگاه فاطمه هاشمی ۱۸ آبان ماه در شعبه اول دادگاه انقلاب برگزار خواهد شد.

این در حالی است که دو روز پیش وکیل فاطمه هاشمی در گفت وگو با فارس اظهار داشت که این پرونده هنوز روی میز دادستان قرار دارد و بعید می دانم منجر به صدور کیفرخواست شود.

وی افزود: صحبت های فاطمه هاشمی تنها یک نقد بوده و وی اخباری را منتشر نکرده که به نشر اکاذیب متهم شده، بنابراین انتظار داریم که دادیار با نظر بازپرسی مخالفت کند.

وکیل فاطمه هاشمی با اشاره به اینکه هیچ یک از برادران لاریجانی در این زمینه شکایتی نداشته اند، تصریح کرد: استنباط قضایی من این است که پرونده در مرحله دادسرا متوقف می شود، اما در صورت صدور کیفرخواست و تشکیل دادگاه هم موکل من قطعا تبرئه خواهد شد.

چندی پیش برخی از رسانه ها خبر از احضار فاطمه هاشمی به دادگاه را منتشر کردند اما دلیل این موضوع چندان روشن نبود تا اینکه خبر رسید که وی به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است.

با پیگیری های خبرنگار قضایی فارس مشخص شد که فاطمه هاشمی به دلیل اظهارنظرهایی که نسبت به وزرا در روز رأی گیری داشته به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات