دو پسر نوجوان که پس از قتل مربی بدنسازی از خانه او سرقت کرده بودند به زودی در دادگاه کیفری محاکمه می شوند.

به گزارش افکارنیوز، در این پرونده حمید متولد ۱۳۷۶ و امیرحسین متولد ۱۳۷۷ متهم هستند با مشارکت یکدیگر مربی بدنسازی خود را در تهران به قتل رسانده و از خانه او سرقت کرده اند.

جسد مهران ۹ دی ماه سال گذشته در خانه اش در جنوب تهران کشف شد. تیم جنایی پس از حضور در محل دریافتند مقتول مربی بدنسازی است که با ضربات چاقو از پا درآمده است. بررسی صحنه جنایت نشان می داد عامل یا عاملان این جنایت با مقتول آشنایی داشته به طوری که مهران از آنها در خانه اش پذیرایی کرده بود. همچنین عاملان جنایت پس از قتل از خانه قربانی سرقت کرده بودند.

با انجام تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات برای افشای راز این جنایت را آغاز کردند.

ماموران در جریان تحقیقات خود دریافتند دو تن از شاگردان مقتول به نام های حمید و امیرحسین به خانه او رفت و آمد داشتند. با کشف این سرنخ دو پسر نوجوان دستگیر شده و در بازجویی ها به ارتکاب این قتل اعتراف کردند.

حمید به ماموران گفت مدتی بود به باشگاه مقتول می رفتم، یک روز او از من خواست برای تمرین های تخصصی به خانه اش بروم، وقتی به آنجا رفتم او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. به دنبال فرصتی بودم تا از او انتقام بگیرم به همین خاطر موضوع را به دوستم امیرحسین گفتم. او وقتی متوجه ماجرا شد گفت که مقتول او را هم مورد آزار و اذیت قرار داده است به همین خاطر چاقویی تهیه کرده و به خانه مهران رفتیم. روز اول موفق به این کار نشدیم به همین دلیل هفته بعد دوباره به آنجا رفته و زمانی که مقتول در حال پذیرایی از ما بود، دونفری با ضربه های چاقو وی را کشتیم.

پس از اعتراف به این جنایت و بازسازی صحنه قتل برای هر دو متهم به اتهام مشارکت در قتل عمدی، کیفرخواست صادر شد و پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری فرستاده شد.

دو نوجوان جنایتکار به زودی پای میز محاکمه قرار می گیرند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات