به دلیل اهمال کاری و بی مبالاتی مسئولان پارک ارم شهر چمران ماهشهر و باز ماندن درب یکی از قفس ها، یک خانواده آبادانی مورد حمله میمون ها قرار گرفتند.

به گزارش افکارنیوز ، یک خانواده آبادانی که برای گردش و تفریح به پارک ارم شهر چمران مراجعه کرده بودند، به دلیل بی مبالاتی و بی مسئولیتی مسئولان پارک ارم و باز ماندن درب یکی از قفس ها مورد تهاجم و حمله میمون های موجود در این قفس قرار گرفتند که بر اثر این حادثه یک زن از ناحیه گونه سمت چپ به شدت مجروح و روانه بیمارستان شد.

*تکه ای از گونه سمت چپم توسط میمون ها کنده شد


این فرد آسیب دیده در این ارتباط به خبرنگار فارس در ماهشهر گفت: به همراه همسر و خواهر همسر و فرزندان خردسالش به پارک ارم شهر چمران مراجعه کرده بودیم که هنگام عبور از کنار قفس میمون ها مورد هجوم این حیوانات قرار گرفتیم.

مریم فیروزی ادامه داد: در این حادثه تکه ای از گونه سمت چپم توسط میمون ها کنده شد و به شدت مجروح شدم.

وی تصریح کرد: هنگام حمله میمون ها کارگری در قفس مشغول نظافت بود و درب قفس را باز گذاشته بود که همین مسئله باعث خروج میمون ها از قفس و حمله آنها به ما شد.

این فرد آسیب دیده ادامه داد: این کارگر پارک ارم تنها نظاره گر حمله میمون ها بود و برای نجات و کمک رسانی به ما هیچ اقدام و تحرکی از خود نشان نداد.

فیروزی یادآور شد: بر اثر این جراحت دوبار مورد عمل جراحی قرار گرفتم و در حال حاضر نیز هر سه روز یک بار برای تزریق واکسن و سرم هاری باید به مراکز پزشکی مراجعه کنم.

وی خاطرنشان کرد: به گفته پزشک معالجم اگر این جراحت یک میلیمتر بالاتر، اتفاق افتاده بود بدون شک بینایی چشم سمت چپم را از دست می دادم.

*هیچ یک از مسئولان سراغی از ما نگرفته اند


این زن مجروح اذعان داشت: در بیمارستان متوجه شدیم که قضیه حمله میمون های پارک ارم چمران به بازدیدکنندگان برای نخستین بار نیست که رخ می دهد و به گفته مسئولان بیمارستان من نفر بیستمی هستم که قربانی بی مبالاتی و اهمال کاری مسئولان این پارک و حمله میمون ها می شوم.

فیروزی افزود: شکایت خود را برای رسیدگی به دادگستری شهرستان ماهشهر ارائه کرده ایم و متظر رسیدگی لازم به موضوع هستیم.

وی تصریح کرد: اما گلایه ای که داریم این است که در این مدت هیچ یک از مسئولان شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر و مدیران پارک ارم چمران هیچ سراغی از ما نگرفته اند.

این فرد آسیب دیده اظهار داشت: من و همسرم هر دو شاغل هستیم و در این مدت از کار و زندگی خود عقب افتاده ایم.

فیروزی خاطرنشان کرد: وضعیت روحی من و همسرم بر اثر این حادثه که منجر به ایجاد اختلال در روند عادی زندگی ما شده، بسیار نامناسب است.

وی در پایان اضافه کرد: هزینه هایی که در این مدت صرف معالجه، درمان و دیگر تبعات این حادثه متقبل شده ایم به هیچ عنوان برای ما مهم نیست بلکه قصد و نیتمان این است که جلوی اهمال کاری و بی مبالاتی ها را گرفته و مانع از تکرار این اتفاق برای افراد دیگر شویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات