یک کارشناس هواشناسی گفت: امشب هوای تهران بارانی می شود، به طوری که در برخی مناطق با آب گرفتگی معابر نیز مواجه خواهیم شد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد اصغری افزود: بدون شک این باران در رفع آلودگی هوای تهران موثر بوده و تا دو سه روز ادامه می ِیابد.

وی با بیان اینکه در استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان و البرز نیز با بارش شدید باران مواجه هستیم، افزود: در ارتفاعات ایلام و لرستان نیز با کمی تاخیر شاهد بارش باران خواهیم بود. همچنین در ارتفاعات کشور نیز با بارش برف و مسدود شدن گذرگاه ها و معابر مواجه خواهیم بود.

دمای هوای تهران در روز شنبه ۴ آبان با حداقل ۹ درجه سانتی گراد و حداکثر ۱۹ درجه، نیمه ابری، همراه با بارش باران و وزش باد و بارش برف در ارتفاعات و در روز یکشنبه ۵ آبان همراه با بارش پراکنده، وزش باد و به تدریج کاهش ابر با حداقل هشت و حداکثر ۱۷ درجه سانتی گراد خواهد بود.

در روزهای شنبه و یکشنبه در نیمه غربی کشور بخشهایی از مرکز و به تدریج دامنه های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر و طی روز یکشنبه شمال شرق کشور تحت تاثیر سامانه بارش که از اواخر روز جمعه از سمت شمال غرب وارد کشور شده قرار خواهند گرفت و در این مناطق شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات