هزار خانواده شهید و صد موسسه، گروه، تشکل، مسجد و هیئت مذهبی با امضای طوماری ضمن محکوم کردن این اظهارت و منتسب نمودن آن به حضرت امام خمینی (ره) از قوه قضائیه، مجازات نعیمه اشراقی را خواستار شدند.

به گزارش افکارنیوز ، پایگاه اطلاع رسانی شهدای ایران اعلام کرد: طی روز های گذشته و به دنبال اظهارات هتاکانه «نعیمه اشراقی» نوه دختری حضرت امام (ره) و اعتراض تعدادی از خانواده های شهدا، بیش از هزار خانواده شهید و صد موسسه، گروه، تشکل، مسجد و هیئت مذهبی با امضای طوماری ضمن محکوم کردن این اظهارت و منتسب نمودن آن به حضرت امام خمینی (ره) از قوه قضائیه، مجازات نعیمه اشراقی را خواستار شدند.

بنا بر این گزارش متن این طومار به شرح زیر است:

متأسفانه این روز ها خاطره سازی های دروغ و منسوب کردن آن به حضرت امام خمینی (ره) به اتفاقی عادی در عرصه سیاسی کشور تبدیل شده است و کسانی که مدعی قرابت و نزدیکی با امام امت هستند، ناروا ترین اظهارات را به ایشان نسبت می دهند.

گفتار نسنجیده و هتاکانه نعیمه اشراقی (نوه دختری حضرت امام) و توهین به شهدا، همسران شهدا، پاسداران و امام خمینی (ره) و سکوت به همراه جوابیه دفتر حفظ آثار معمار انقلاب دل های ما خانواده های شهدا و فعالان فرهنگی را آزرده خاطر کرد لذا ما امضا کنندگان ذیل، خانواده شهدا و گروه های فرهنگی ضمن محکوم کردن این اظهارات از قوه قضائیه و مدعی العموم درخواست می کنیم که با کسانی که به ساحت امام راحلمان و جایگاه خانواده های شهدا خدشه وارد می کنند، شدیداً برخورد نمایند.

لازم به ذکر است این طومار چند هزار نفری به همت هیأت خانواده شهدا و ایثارگران جمع آوری شده است. همچنین در طومار گروه ها و خانواده شهدا اعلام شد: هزار خانواده شهید و صد موسسه، گروه، تشکل، مسجد و هیئت مذهبی با امضای طوماری ضمن محکوم کردن این اظهارت و منتسب نمودن آن به حضرت امام خمینی (ره) از قوه قضائیه، مجازات نعیمه اشراقی را خواستار شدند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات