زن و شوهر سارق که در طول یکسال ۲۰ سرقت انجام داده بودند در عملیات تعقیب و گریز در پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.

  سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو ضمن اشاره به دستگیری یک زوج سارق منزل در میدان امامت گفت: جمعه شانزدهم فروردین ماه سال جاری یکی از تیمهای گشت انتظامی این کلانتری در حال گشت زنی در محدوده فوق بودند که متوجه رفتارهای مشکوک زن و مردی شده و افسر گشت برای رفع ظن خود به آنها مراجعه کرد.

موقوفه ای افزود: مظنونان به محض اینکه دیدند مامور پلیس به سمت آنها می آید با دستپاچگی سوار خودروی ۲۰۶ که در همان محل پارک بود، شده و فرار را بر قرار ترجیح داده و متواری شدند.

وی عنوان کرد: با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد که طی مسیر کوتاهی ماموران موفق شدند خودروی مظنونان را که سعی داشتند با ویراژ و انجام حرکات مارپیچ از دست پلیس فرار کنند را تعقیب کرده و خودرو را متوقف کنند. با توقف خودرو، متهمان که پیاده قصد فرار داشتند دستگیر شده و خودرو متهمان که" احمد" و" زهرا" نام داشتند مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن از خودروی آنها تعدادی اسناد، مدارک، ۵ دسته کلید و سه دستگاه تلفن همراه و لوازم و تجهیزات منزل کشف و ضبط شد.

سرهنگ موقوفه ای در پایان تصریح کرد: ماموران متهمان را برای تحقیقات به کلانتری انتقال دادند که در جریان بازجویی ها آنها ضمن اعتراف به جرایم خود مبنی بر سرقت از منازل به ۲۰ فقره سرقت در طول یک سال که با هم دستی هم انجام داده بودند اعتراف کردند.

ماموران متهمان را پس از اعتراف به جرایم خود برای تحقیقات بیشتر به پایگاه ششم پلیس آگاهی انتقال دادند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات