مرد شیطان صفتی که با تهدید در لانه کبوتر از پسر بچه ها باجگیری می کرد، با تیر پلیس به پایان کار خود رسید.

به گزارش افکارنیوز ، چند شب گذشته بود که ۳ پسر بچه ۱۱،۱۲ و ۱۳ ساله که با یکدیگر همکلاسی بودند، گریان در خیابان می دویدند و از درد ناله می کردند.

توجه مردم به اشک های این کودکان که از روی اندوه همچون باران در حال باریدن بود، جذب شد، این کودکان که هر دو قدم را یک قدم کردند، خودشان را به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو رسانده و در حالی که از گریه به هق هق افتاده بودند، از سرباز نگهبانی در خواستند کردند که رئیس کلانتری ببینند.

سرباز وظیفه، مافوقش را در جریان درخواست کودکان گذاشت و مردم منتظر بودند تا راز سربسته گریه های کودکان را بفهمند.

کلانتر خانی آباد وقتی از آمدن سراسیمه کودکان به کلانتری مطلع شد کودکان را به داخل کلانتری برد و در اتاق خودش پس از آرام کردن کودکان و صرف یک لیوان چای و در یک گفتگوی صمیمانه با پسر بچه ها، خشمگین و برافروخته از داخل اتاقش بیرون آمد و با صدایی رسا فریاد زد: تمامی پرسنل به صورت آماده قرار بگیرند.

سرهنگ امید بهمنیاری پشت سیستم رایانه نشست و عکس متهمی سابقه دار را که اصغر نام داشت از بانک اطلاعات مجرمین استخراج کرد و به مامور ارشد خود داد و گفت: سریعا این متهم را کت بسته به کلانتری بیاورید.

ماموران اطلاعات که از مخفیگاه متهم آگاه بودند، سریعا جهت دستگیری وی وارد عمل شده و با محاصره کامل منزلش با مجوز قضایی وارد خانه شدند.

متهم که در حال دادن آب و دانه به کبوترهایش در بالای پشت بام بود با دیدن ماموران با یک قمه به سمت ماموران حمله ور شد و شروع به عربده کشی کرد تا شاید بتواند خودش را از معرکه نجات دهد ولی ماموران با شلیک تیر هوایی وی را به عقب راندند ولی متهم بازهم دست بردار نبود و قصد داشت تا با آسیب رساندن به ماموران فرار کند. در نهایت ماموران زمانی که دیدند راهی ندارند ۳ تیر جنگی به سمت متهم شلیک کرده و آن را در حالی که غرق درخون بر روی زمین افتاده بود جهت مداوا به بیمارستان انتقال دادند.

گفتنی است که کودکان با دستگیری متهمان به باشگاه خبرنگاران؛ گفتند: این مرد شیطان صفت ما را بعد از تعطیلی مدرسه به زور و تهدید چاقو به خانه اش برد و در حالی که التماس می کردیم ما را داخل لانه کبوتر انداخت و بعد از چند دقیقه نیز با گرفتن اموالمان و تهدید اینکه اگر از ماجرای امروز به کسی حرفی بزنیم مارا خواهد کشت، رهایمان کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات