چهار مرد که هنگام انتقال یک معتاد به کمپ ترک اعتیاد وی را به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

وقوع یک فقره فوت مشکوک در ساعت ۲۱، سومین روز فروردین ماه امسال از طریق بیمارستان فیروزآبادی به کلانتری۱۳۱ شهرری اعلام شد و مأموران پس از حضور در محل و بررسی های اولیه متوجه شدند که جوانی ۲۸ ساله در حالی که دارای آثار ضرب و جرح در بدن بود، به علت مشکوکی فوت کرده است.

در تحقیقات ماموران از انتظامات بیمارستان، مشخص شد که چهار جوانی که متوفی را به بیمارستان انتقال داده اند، پس از اطلاع از مرگ وی قصد داشتند تا با خروج از بیمارستان از محل متواری شوند که آنان یکی از چهارجوان به نام « فرامرز- م» ۲۳ ساله را دستگیر کرده اند.

با انتقال « فرامرز- م» به کلانتری و آغاز تحقیقات از سوی تیم تجسس مشخص شد که « فرامرز» به همراه سه تن دیگر به اسامی « غلامرضا- س» ۳۶ ساله، « رضا- ف» ۳۳ ساله و « ابراهیم - ر» ۳۵ ساله از طرف کمپ ترک اعتیادی واقع در غنی آباد از توابع شهرری به محل زندگی متوفی در شهر جدید پردیس مراجعه کرده و قصد انتقال وی به کمپ را داشتند که هنگام حرکت در ماشین متوفی به قصد فرار با آنان درگیر شده که ابتدا « غلامرضا- س» پارچه ای را به دور گردن متوفی انداخته و در ادامه، سه تن دیگر نیز کیسه ای را روی سر متوفی کشیده و پس از طی مسیر و رسیدن به تهران، در سه راه افسریه متوجه می شوند که متوفی قادر به نفس کشیدن نیست.

با شناسایی هویت سه متهم دیگر پرونده، مأموران تجسس ویژه کلانتری با مراجعه به کمپ این ترک اعتیاد، سه متهم دیگر پرونده را دستگیر و برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات اولیه متهمان، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای شهرری صادر و متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات