سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برخی شایعات مبنی بر حضور حجت الاسلام و المسلمین نقویان در معاونت اجتماعی شهرداری تهران گفت: قدم وی روی چشمان ما است ولی هنوز تغییرات شهرداری قطعی نشده است.

به گزارش افکارنیوز ، محمدهادی ایازی با اشاره به تغییر در معاونت اجتماعی شهرداری تهران گفت: ما از تغییرات در معاونت اجتماعی استقبال می کنیم و قدم هر کسی جایگزین من در این معاونت شود روی چشمان ماست.

انحلال معاونت حقوقی جدی نیست


وی در پاسخ به پرسشی در خصوص تحولات ساختاری در شهرداری تهران و احتمال انحلال معاونت حقوقی گفت: هنور چنین موضوعاتی در شهرداری تهران مشخص نیست و موضوع انحلال معاونت حقوی نیز در گذشته مورد بحث بود و این که اخیرا اجرایی شده باشد چندان شایعه جدی نیست.

برخی سایتها اعلام کرده بودند حجت الاسلام و المسلمین ناصر نقویان بزودی از سوی محمدباقر قالیباف شهردار تهران به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران معرفی خواهد شد.

وی روز چهارشنبه اعلام کرده بود به دلیل مشغله کاری زیاد و سنگین بودن کار اجرایی، از معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان استعفا کرده است.

پیش از این گزینه های دیگری از جمله محمود صلاحی استاندار سابق خراسان رضوی و حجت الاسلام شهاب مرادی کارشناس مسائل مذهبی برای تصدی این معاونت مطرح بودند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات