رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: امسال برای سومین سال پیاپی هیچگونه دستگیری حجاج به علت حمل مواد مخدر در عربستان نداشتیم.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ حسن مهری در پاسخ به این سوال که آیا امسال دستگیری حجاج ایرانی در عربستان به علت مواد مخدر داشتیم یا خیر اظهار داشت: امسال خوشبختانه هیچگونه دستگیری در عربستان نداشتیم چرا که در ابتدای خروج از کشور کنترل و سخت گیری زیادی کردیم و اجازه ندادیم آنجا کسی را دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه امسال سومین سال پیاپی است که هیچگونه دستگیری حجاج در عربستان به علت حمل مواد مخدر نداشتیم تصریح کرد: هر کس به هر مقدار مواد مخدر همراه خود داشت در فرودگاه از خروجشان جلوگیری کردیم.

رئیس پلیس فرودگاه های کشور در خصوص سن دستگیرشدگان حجاج در قبل از اعزام به علت حمل مواد مخدر تصریح کرد: این افراد سنین بالای ۶۰ سال داشتند و کسانی بودند که اعتیاد داشتند و فرصتی هم برای ترک نداشتند، هر چه آورده بودند برای مصرف خودشان بود اما با این وجود باز هم جلوی خروجشان گرفته شد.

مهری خاطرنشان کرد: در این اعزام ها اصلاً حاجی قاچاقچی دستگیر نکردیم و همه افراد دستگیرشده برای مصرف خودشان حمل مواد مخدر داشتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات