عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران باید به بحث ساماندهی مشاغل شهر تهران توجه ویژه ای داشته باشد، گفت: شورای شهر این موضوع را به طور جدی پیگیری می کند.

به گزارش افکارنیوز ، محسن پیرهادی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان امسال با شکوه تر از هر سال برگزار خواهد شد، اظهار داشت: ۱۳ آبان امسال متفاوت با سال های گذشته خواهد بود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر قشرهای مختلف مردمی آماده برگزاری مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان هستند و مردم در روز ۱۳ آبان مجدداً شعار «مرگ بر آمریکا» را سر خواهند داد.

پیرهادی در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری تهران و زیرمجموعه آن باید به موضوع ساماندهی مشاغل توجه ویژه ای را داشته باشند، گفت: متاسفانه در حال حاضر در برخی از مناطق شاهد حضور دست فروشان و بارفروشان هستیم.

وی تصریح کرد: شورای شهر این موضوع را به طور جدّ پیگیری می کند که امیدواریم شهرداری تهران نیز در این خصوص تمهیدات لازم را بیندیشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در طی چند روز آینده برخی از اعضاء شورای شهر تهران بازدیدی را از آخرین وضعیت پروژه صدر-نیایش خواهند داشت به طوری که این پروژه آماده بهره برداری است.

پیرهادی خاطرنشان کرد: پروژه صدر- نیایش یک کار ملی محسوب می شود که می تواند برای دیگر شهرهای کشور الگوی مناسبی باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات