معاون اداری ومالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: بدهی سازمان تأمین اجتماعی به داروخانه های طرف قرارداد تا پایان مرداد ۱۳۹۲ پرداخت شده است.

به گزارش افکارنیوز ، علی روح بخش، معاون اداری ومالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام این خبر، اعتبار صرف شده برای پرداخت این طلب ها را ۲۱۸ میلیارد تومان ذکر کرد.

وی با اشاره به اینکه اهتمام و توجه ویژه ای برای تعامل با شرکای اجتماعی سازمان به وجود آمده است، گفت: پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد نیز جزو اولویت های این سازمان است.

روح بخش با تقدیر از مراکز درمانی طرف قرارداد که خدمات مناسبی در اختیار بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی قرار می دهند، گفت: در راستای تعامل مناسب و در پاسخ به مطالبات داروخانه های طرف قرارداد، ۳۰ درصد از کل اعتبارات درمان غیرمستقیم برای پرداخت به داروخانه ها در نظر گرفته شده است.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در تشریح نحوه پرداخت مطالبات داروخانه ها، گفت: این سازمان تمامی اسناد داروخانه ها که تا پایان تیر رسیدگی شده است را به صورت کامل و اسناد مرداد را نیز به صورت علی الحساب پرداخت کرده است و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

وی در خصوص تداوم این پرداخت ها نیز اظهار داشت: در تلاش هستیم تا پس از دریافت مرحله دوم مابه التفاوت نرخ ارز داروها از وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، تمامی مطالبات قطعی و بررسی شده مرداد و شهریور و علی الحساب مهر نیز پرداخت شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات