رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با گذشت ۲ ماه و اندی از حضورش در این سازمان تمام معاونان دولت قبل را تغییر داد، در آخرین تغییر رخ داده، منوچهر جهانیان، معاون گردشگری هم جابجا شده و برای تدریس گردشگری به دانشگاه برمی گردد.

به گزارش افکارنیوز ، بلافاصله پس از انتصاب محمدعلی نجفی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تغییرات در معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان، کلید خورد.

در حال حاضر که ۲ ماه و اندی از انتصاب نجفی می گذرد تنها معاونی که از دولت قبل، در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باقی مانده بود هم جابجا شد.

«منوچهر جهانیان» ، معاون گردشگری دولت دهم بود که پس از گذشت تقریباً ۲ سال از فعالیت خود در این سازمان، قرار است دوباره به دانشگاه تهران برای تدریس گردشگری بازگردد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ظاهراً «رحمانی» از کارکنان وزارت امور خارجه را به عنوان معاون گردشگری خود منصوب کرده است.

نجفی پیش از این نیز «مهدی حجت» ، «بهمن نامور مطلق» ، «سعید شیرکوند» ، «اسدالله درویش امیری» و «سمیع الله حسینی مکارم» را به ترتیب به عنوان معاونان «میراث فرهنگی» ، «صنایع دستی» ، «سرمایه گذاری» ، «امور مجلس، حقوقی و امور استانها» و «توسعه مدیریت» منصوب کرده بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات