رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۳ آبان در طول خیابان طالقانی و در حدفاصل خیابان مفتح تا خیابان قدس همزمان با برگزاری مراسم روز دانش آموز خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سردار حسین رحیمی با اشاره به برگزاری مراسم روز دانش آموز در ۱۳ آبان و در برابر لانه جاسوسی اظهار داشت: برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم ۱۳ آبان و روز دانش آموز پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت هایی ترافیکی را در محدوده برگزاری این مراسم و خیابان های اطراف لانه جاسوسی اعمال خواهد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این محدودیت ها گفت: از ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۱۳ آبان تا پایان مراسم روز دانش آموز، از تردد کلیه خودروها در طول خیابان آیت الله طالقانی و در حد فاصل خیابان مفتح تا خیابان قدس ممانعت به عمل می آید.

وی در ادامه افزود: همچنین توقف خودروها در ساعات اعلام شده و در حد فاصل خیابان مفتح تا خیابان قدس در طول خیابان آیت الله طالقانی ممنوع است که در صورت توقف، این خودروها به پارکینگ منتقل خواهند شد.

رحیمی تاکید کرد: در این روز و در ساعات برگزاری مراسم روز دانش آموز، از تردد خودروها در کلیه تقاطعات مرتبط با خیابان آیت الله طالقانی نیز ممانعت به عمل خواهد آمد و مسیرهای جایگزین نیز برای سهولت در عبور و مرور شهروندان تهرانی در این روز پیش بینی شده است که خودروهای عبوری از این محدوده با راهنمایی ماموران راهنمایی و رانندگی به آن ها هدایت می شوند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات