دو تن از عوامل پایانه غرب که دو شب گذشته به گروگان گرفته شده بودند، با تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ روز گذشته در بیابان های همدان آزاد شدند.

به گزارش افکارنیوز ، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه ۹ آبان ماه سرشیفت انتظامات پایانه غرب به کلانتری پایانه مراجعه کرد و گفت: یکی از عوامل انتظامات و یکی از کارمندان تعاونی ترمینال غرب توسط گروهی به گروگان گرفته شده اند.

سریعا با اطلاع از این موضوع سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت سرهنگ اسدی در کلانتری حاضر و با فعال نمودن شبکه اطلاعاتی متوجه شد که گروگان ها به سمت بیابان های همدان برده شده اند.

به دلیل حساسیت موضوع و در خطر بودن جان گروگان ها فرمانده انتظامی تهران بزرگ سردار ساجدی نیا به صورت تلفنی راهکارهای آزادی گروگان ها را به سرکلانتر و رئیس کلانتری ابلاغ کرد.

به دنبال تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ رئیس کلانتری پس از چندین ساعت گفتگو با گروگانگیر ها موفق شد تا آنان را وادار به آزادی گروگان ها نماید.

همچنین ماموران کلانتری نیز به همراه سرکلانتر توانستند دو تن از همدستان گروگانگیرها را پس از تائید خبر آزادی گروگان ها در بیابان های همدان در پایانه ترمینال غرب دستگیر کنند.
پس از انتقال دو متهم به کلانتری و بازجویی های صورت گرفته توسط کلانتر پایانه غرب مشخص گردید، این افراد قاچاقچیان عتیقه بودند که شب گذشته با تعدادی اشیاء عتیقه از یکی از شهرهای غرب کشور وارد ترمینال غرب شدند و یکی از عوامل انتظامات به آنان مشکوک شده و در بازرسی از کوله پشتی آنان اشیاء عتیقه را کشف و در اختیار یکی از کارمندان تعاونی قرار می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات