آیت الله جنتی:

آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان با تبریک یوم الله ۱۳ آبان گفت: فتح لانه جاسوسی یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است و تلخی آن همچنان در کام آمریکا است.

به گزارش افکارنیوز ، آیت الله احمد جنتی در دومین همایش تخصصی معاونت امور حقوقی و مجلس کمیته امداد اظهار داشت: اقدامی که در روز ۱۳ آبان انجام شد همزمان با دستگیری امام بود که این موضوع نشان می دهد این روز یوم الله و آیاتی از آیات الهی است.

دبیر شورای نگهبان افزود: آمریکایی ها در آن زمان به دنبال ایجاد مصونیت قضایی برای خود بودند اما مردم ایران با قدرت بی سابقه الهی به آنها یورش بردند و آنها از این اقدام محروم کردند.

آیت الله جنتی ادامه داد: آمریکایی ها به فکر انتقام از اسلام و نظام جمهوری اسلامی و امام بوده و هستند چرا که اسلام امام را قدرتمند و مرزها را حفظ کرده و جنگ تحمیلی ۸ ساله را نیز به نفع مردم به پایان رساند. به علاوه اینکه اسلام قدرت رهبری را نیز پشتیبانی می کند.

وی تصریح کرد: اعمال تحریم ها و ایجاد مشکلات مردم از پا در نمی آورد زیرا قدرت اسلام آنها را حفظ می کند. اگر ما در مورد مسئله هسته ای خواسته های آنها را بپذیریم آنها تا زمانی که به همه منافعشان در کشور ما نرسند از اقدامات خود دست بر نمی دارند.

دبیر شورای نگهبان افزود: افرادی در این مملکت هستند که گرایش آمریکایی دارند و در مناصب بالای حکومتی هستند محبت آمریکایی ها در دل آنها نفوذ کرده و هرچه بتوانند آن را اظهار می کنند اما باید توجه داشته باشیم که ما باید در مقابل آمریکا موضع داشته باشیم زیرا در صورت کوتاه آمدن مقابل آنها باید از اصولمان صرفنظر کنیم.

آیت الله جنتی با اشاره به صحیفه و سخنان امام گفت: چطور می توان امام و رهبری را قبول داشت و نسبت به آمریکا اظهار علاقه کرد. مبارزه با ظلم و ذلت پذیر نبودن جز مبانی اسلام است و اصولی تغییر ناپذیر است.

دبیر شورای نگهبان خاطرنشان کرد: ملت ما با تکیه بر قدرت الهی و استفاده از امکانات موجود می تواند به همه مشکلات فائق آید.

آیت الله جنتی با توصیه به کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) در مورد حفظ شخصیت افراد تحت پوشش این نهاد افزود: مراقب باشید که با این قشر با احترام برخورد کنید و به آنها شخصیت بدهید و طوری رفتار نکنید که تحت پوشش کمیته امداد بودن برای آنها احساس حقارت به وجود آورد.

وی خاطرنشان کرد: مراقب باشید بیت المال در حد لازم و ضرورت مصرف شود و در هزینه ها و اموال کمیته امداد صرفه جویی کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات