معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از حضور حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز عضو کانون های دانش آموزی و طرح دادرس سازمان جوانان هلال احمر در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سید علی منیری با اشاره به حضور یک میلیون و ۵۰۰ هزار دادرس و دانش آموز هلال احمری در راهپیمایی روز ۱۳ آبان اظهار داشت: از این تعداد یک میلیون نفر عضو کانون های دانش آموزی و ۵۰۰ هزار نفر نیز اعضای طرح ملی دادرس هستند.

وی یادآور شد: اطلاع رسانی لازم برای حضور دانش آموزان هلال احمری در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه از طریق سامانه پیامکی، سایت سازمان جوانان و شبکه اجتماعی ماه نو صورت گرفته است.

این مقام مسئول در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: دانش آموزان عضو جمعیت هلال احمر از ساعت هشت صبح (۱۳ آبان ماه) از مقابل شعب جمعیت هلال احمر در سراسر کشور به خیل عظیم راهپیمایان ۱۳ آبان ماه پیوسته اند.

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر حمایت از کودکان و نوجوانان ستمدیده ناشی از سیاست های استکباری را هدف اصلی دانش آموزان هلال احمری در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه عنوان کرد.

منیری یادآور شد: دانش آموزان دادرس در کنار سایر تیم های امدادی از جمله اورژانس، به دانش آموزانی که احتمال می رود در مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان ماه دچار حادثه شوند، خدمات امدادی ارائه خواهند کرد.

وی اجرای مانور عملیات امداد و نجات در طول مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان ماه و ارایه آموزش های امدادی شامل پناه گیری و تخلیه اضطراری به راهپیمایان را از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای دانش آموزان هلال احمری در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه عنوان کرد.

منیری تصریح کرد: سیزدهم آبان ماه هر سال یادآور خاطرات درخشانی برای مردمان این سرزمین کهن و مقدس است که برگ های زرینی را در صحیفه پرافتخار انقلاب اسلامی ایران به دست توانای جوانان و نوجوانان ثبت کرده است.

معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: چشم امید دانش آموزان آن روزها به دانش آموزان امروز کشورمان از جمله اعضای داوطلب سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است که بی طرفانه و بی غرضانه در راه ترویج فرهنگ اصیل ایران اسلامی که مبتنی بر صلح، دوستی، تفاهم و حمایت از زندگی، کرامت و سلامت همه آخاد بشریت است کوشش می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات