رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مرگ بر آمریکا شعار ملی ماست و این شعار بر ضد ۹۹ درصد مردم آمریکا نیست بلکه علیه یک درصد سلطه گر، سرمایه دار و ضهیونیست های آمریکایی است.

به گزارش افکارنیوز ، سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش فرماندهی و مدیریت انتظامی با اشاره به یوم الله ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی تسوط دانشجویان پیرو خط امام اظهارداشت: مرگ بر آمریکا شعار ملی ماست و این شعار بر ضد ۹۹ درصد مردم آمریکا نیست بلکه علیه یک درصد سلطه گر، سرمایه دار و ضهیونیست های آمریکایی است.

وی با اشاره به مذاکرات ایران و ۱+۵ تأکید کرد: ما برای روشن شدن مسائل هسته ای که دستاورد دانشمندان جوان ما است مذاکره می کنیم اما این مذاکره هوشمندانه است و همان طور که رهبر معظم انقلاب دیروز گفتند نباید به لبخندهای آنها اعتماد کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دشمنی غرب با پیشرفت علمی کشور ما است و مسائل هسته ای تنها بهانه ای برای تحریم ها است.

فیروزآبادی با تأکید بر اهمیت نظم برای تمامی مردم جامعه و اهمیت ویژه پلیس در برقراری آن گفت: همان طور که در فتنه ۸۸ همگی شاهد بودیم، زمانی که آتش فتنه پیش رفت و بی نظمی در جامعه کشیده شد، صدای بسیاری از مردم بلند شد و پس از ورود پلیس و برقراری نظم، مردم قدر نعمت امنیت را بیش از پیش دانستند و انتخابات موفق امسال محصول درسی بود که مردم از بی نظمی ها و فتنه ۸۸ گرفتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات